Wątroba odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organiźmie, dlatego tak ważne jest by o niej pamiętać. Dzisiejsza dieta niestety nie wpływa pozytywnie na działanie tego organu, dlatego ponieżej znajdziecie 4 naturalne i łatwe sposoby, by oczyścić wątrobę i wspomóc jej działanie.

Dzisiaj w Stanach jest święto dziękczynienia, czyli dzień, w którym cała rodzina spotyka się przy jednym stole i spędza ze sobą czas, dziękując przy tym za to co ma. Nie będę dokładnie opisywała jak to tutaj (w Stanach) wygląda, bo post nie jest na ten temant ;) Chciałabym poruszyć pewną dosyć kontrowersyjną sprawę…Zdjęcia, które udało mi się zrobić podczas lotu i nie tylko :) +wideo


Podzielę się z Wami moim sprawdzonym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu albo i zapachu perfum z ubrań.


Postanowiłam zrobić recenzję jednego z moich ulubionych produktów do mycia twarzy, a mianowicie żelu micelarnego do mycia twarzy Be Beauty z Biedronki.

Pod filmikiem o moim stosunku do filtrów przecisłoneczych pojawiło się sporo pytań, dlatego postanowiłam napisać ten post, by rozwiać wszelkie wątpliwości na temat witaminy D.

Dzisiaj napiszę Wam trochę o produktach, które powinniśmy jeść jak najczęściej, bo mają niesamowite wartości odżywcze!


Już dawno nie publikowałam żadnych strojów dnia, dlatego czas najwyższy! Poniżej też w formie wideo, więc coś nowego :)

Od pewnego czasu dostawałam od Was wiadomości, że nie wyświetlają Wam się zdjęcia na moim blogu. Dziwiło mnie to ze względu na to, że ja widzialam zdjęcia w każdym poście. Zaczęłam szukać problemu, aż w końcu znalazłam! Rozwiązanie poniżej.


Czas na kolejną porcję zdjęć z instagrama! Na większości zdjęć zobaczycie piękna polską jesień, bo przez te piękne dwa miesiące byłam w Polsce.
Dzisiaj podzielę się z Wami naturalnymi radami, by uzyskać lepszy sen. Dla mnie sen jest bardzo ważny, to podstawa, by dobrze się czuć i wyglądać w ciągu dnia, mieć energię do pracy i nie tylko!Planuję zakup tej kurtki z Zary, ale kompletnie nie wiem którą wersję kolorystyczną wybrać - pomóżcie! :) Więcej zdjęć poniżej - kliknijcie, by powiększyć!

W filmiku o ulubieńcach października polecałam maskę z Alterry, pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy apropo alkoholu, który jest w składzie tego produktu.
W tej notce chciałabym wyjaśnić działanie tego składnika i odpowiedzieć na pytanie - stosować czy lepiej unikać alkoholu w składzie?
Po drogeriach Hebe, Super-Pharm teraz czas na Rossmann :) Wiecej informacji poniżej.

Zostałam poproszona o przygotowanie listy składników, które można znaleźć w kosmetykach, a które lepiej unikać. Poniżej spisałam 10 składników, które mogą mieć negatywne działanie na naszą skórę, włosy i ciało.

Niedawno przeczytałam artykuł, który trochę mnie zaniepokoił. Dotyczył on leczenia kanałowego zębów. Dzisiaj przychodzę do Was z moją refleksją na ten temat.
Dzisiaj podzielę się z Wami listą produktów, które nie są zbyt zdrowe, a bardzo często możemy je spotkać w naszej kuchni.Postanowiłam zrecenzować moją ulubioną maskę do włosów, która pojawiła się w mojej kosmetyczce niedawno, ale pokochałam ją od pierwszego użycia!


Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE