IMG_2037.jpg
Zabieg peelingujący ze skarpetkami Nature Republic "Foot & Nature Peeling Foot Mask" robiłam już kilka miesięcy temu - w grudniu. Niestety zdjęcia efektów robiłam komórką, dlatego ich jakość nie była powalająca i zrezygnowałam z umieszczania ich tutaj. Byłam pewna, że będę musiała zabieg ten powtórzyć przed latem i planowałam wtedy zrobić nowe zdjęcia i wtedy stworzyć cały post na blogu o moich doświadczeniach z "foot mask". Muszę jednak stwierdzić, że efekt po nadal się utrzymuje i moje stopy są tak samo gładkie jak zaraz po zabiegu, który miał miejsce ponad 4 miesiące temu, dlatego nie czuję potrzeby nakładania tych skarpetek ponownie. Dzisiaj opowiem Wam o moich wrażeniach, a także skutkach ubocznych jakie doświadczyłam…

makijaz-mani


Właśnie dowiedziałam się u Korneli i Emilii, że trzy najpopularniejsze drogerie w Polsce szykują spore promocje! Chcecie poznać daty? :)

Kto nie chciałby mieć pięknej cery o zdrowym blasku? Dużo dziewczyn wspomaga się rozświetlającymi podkładami, ale one i tak nie dają takiego efektu jaki sobie wymarzyłyśmy. Poniżej spisałam dla Was listę produktów, które po wprowadzeniu do diety sprawią, że Wasza skóra nabierze zdrowego kolorytu i satynowego blasku!

Untitled

Wesołych, ciepłych i przede wszystkim rodzinnych Świat kochani! :)
Gdy natknęłam się na post Michelle o szokujących faktów na temat makijażu nie mogłam się z Wami nimi nie podzielić - na pewno nie jedną z Was zadziwią!
Jeśli masz problemy z koncentracją, musisz poświęcać sporo czasu na naukę, bo nie jesteś w stanie szybko przyswoić materiału to ten post jest dla Ciebie!

IMG_1429.jpg
Nie było mnie przez jakiś czas, ale już wróciłam i postaram się nadrobić blogowe zaległości ;) Muszę przyznać, że przeżyłam szok termiczny gdy przyjechaliśmy do New Jersey - śnieg i minusowa temperatura (w kwietniu!) gdzie na Florydzie było 25-30 stopni… Ahh już chcę wracać!

Pewnie cześć z Was zauważyła, że ostatnio nie dodawałam nic nowego na bloga - dlaczego? Zrobiliśmy sobie wakacje i wyjechaliśmy na Florydę! Jeśli chcecie byc na bieżąco to zapraszam na mój Instagram - @itsjul

Dzisiaj podzielę się z Wami prostymi radami, które warto wprowadzić w życie, bo sprawią, że będziecie czuli się o wiele lepiej i zdrowiej!
IMG_1034.jpg

W dzisiejszej notce postaram się pomóc Wam dobrać idealny odcień kosmetyków kolorowych do Waszego typu cery. Jest to bardzo ważne, ponieważ unikniecie kosztownych pomyłek na zakupach.
Dostaję od Was często prywatne wiadomości z pytaniami dotyczącymi szlifowania akcentu i języka, prosicie mnie o rady, dlatego postanowiłam przygotować nową serię na blogu temu poświęconą. W dzisiejszej notce opiszę głoski, które w języku angielskim są niewymawialne, a także wyjątki, które warto znać.
Postanowiłam podzielić się z Wami radami, które sama stosuję i które pomogły mi cieszyć się z pracowania, ponieważ pomimo, że praca w domu dla wielu jest marzeniem to niestety może też stać się problemem, który sprawi, że odseparujecie się od rzeczy, które sprawiały Wam przyjemność i po prostu przestaniecie się nią cieszyć…

Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE