Coś nowego na moim kanale - lookbook ze strojami z maja :) Podoba Wam się? Kręcić więcje tego typu filmików? Dajcie znać!

IMG_1819.jpg

Kolejna część zdjęć z Florydy, tym razem najstarsze miasto/osada w USA, założone w 1565 roku. Architektura jest przepiękna, od razu widać, że znacząco różni się od innych miast w Stanach ;)

Robiąc analizy lakierów do paznokci natknęłam się na nowe lakiery od Avon - Gel Finish 3 w 1. Okazało się, że skład jest całkiem w porządku (analiza składu poniżej), a zapewniania producenta, recenzje na blogach skusiły mnie do zakupu.

Tonik jest niezbędnym elementem naszej codziennej pielęgnacji, a przynajmniej tak powinno być! Dlaczego? Przeczytajcie całą notkę, to się dowiecie ;)

IMG_2446.jpg
Dzisiaj mam dla Was recenzję i analizę składu korektora z MAC. Porównam też dwa kolory: NC20 i NW20 i podpowiem jak dobrać odpowiedni odcień.


IMG_1525.jpg

Robiąc porządki na dysku odkopałam trochę zdjęć, które zrobiłam miesiąc temu na Florydzie, dlatego dzisiaj pokażę Wam trochę SeaWorld :)


Dzisiaj podzielę się z Wami moim nowym odkryciem - kremem Kivvi.Obiecałam i jest! Druga część listy lakierów bez szkodliwych substancji - tym razem mam dla Was 16 lakierów.

W jednym z ostatnich filmików wspominałam, że znalazłam alternatywę dla mojego ulubionego antyperspirantu z Vichy (analiza składu poniżej), któremu byłam wierna już od kilku lat. Vichy zapewniał mi 100-procentową ochronę, a do tego miał bardzo przyjemny zapach, więc ciężko byłoby znaleźć zamiennik, ale jednak mi się to udało! Do tego zrobiłam go sama, w domu, używając 3 produktów, które zawsze mam pod ręką.

DSC_0128.jpg

IMG_1170.jpg

Odkopałam z dysku zdjęcia z naszej kwietniowej wyprawy na Florydę i postanowiłam się nimi z Wami podzielić :)


Specjalnie dla mojej czytelniczki zrobiłam analizę składu kremu BB Rival de Loop z Rossmanna.
W poprzedniej notce pisałam o szkodliwości lakierów do paznokci, dzisiaj podzielę się z Wami listą lakierów, które nie zawierają wcześniej przeze mnie wymienionych składników - czyli takie zdrowsze alternatywy ;)

Przebarwienia potrądzikowe, wągry, zaskórniki - kto nie chciałby się tego pozbyć? W tej notce podzielę się z Wami przepisami na naturalne, domowe kosmetyki, które poprawią wygląd Waszej cery.

Pewnie większość z Was często zastanawiała się nad szkodliwością lakieru do paznokci, kiedy zapach przy malowaniu doprowadzał do bólu głowy… Skład lakierów jest jednak trudny do rozszyfrowania, często nawet niepodawany na opakowniu.


Lubię szukać modowych inspiracji w internecie. W szczególności tworzyć listy wymarzonych rzeczy, które później zrealizuję. Muszę przyznać, że o wiele wygodniej robi mi się zakupy w internecie, w sklepach stacjonarnych czuję się przytłoczona ilością rzeczy, nie potrafię niczego wybrać. Często przeglądam strony sklepów, by później wiedzieć czego w nich szukać gdy wybieram się na zakupy. A co Wam ułatwia zakupy?

DSC_1378.jpg

Dzisiaj mam dla Was porcję zdjęć z wiosennego Central Parku. To była pierwsza tak ciepła sobota w NYC, dlatego tłumy ludzi odwiedziło park centralny. Niestety zima w tym roku była bardzo długa i większość drzew nie jest jeszcze tak zielona jak w Polsce.


Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE