20.12.2014

19.12.2014

PODRÓBKI palet NAKED 3 na GROUPONie - zdjęcia palety + jak rozpoznać podróbkę

UWAGA! W serwisie zakupów grupowych GROUPON sprzedają PODRÓBKI palet Urban Decay NAKED 3! Ponad 750 osób zostało OSZUKANYCH  W tym ja…
W tym serwisie nie robiłam zakupów od bardzo długiego czasu, ale nie spodziewałam się, że przy ich "Gwarancja oryginalności na markowe produkty" będą robić takie rzeczy…
Poniżej zdjęcia palety wraz z opisem, czyli na co zwrócić uwagę i jak rozpoznać podróbkę!

SHARE:

18.12.2014

TOP 50 świątecznych filmów!

Pewnie część z Was zastanawia się co obejrzeć przed świętami, by stworzyć ten świąteczny nastrój! Przygotowałam dla Was listę 50 filmów, które warto obejrzeć. Jedne są kultowe, drugie mniej znane, a inne może ze świętami aż tak bardzo niezwiązane, ale zdecydowanie wprowadzają w ten magiczny nastrój :)

SHARE:

17.12.2014

WEGAŃSKIE prezenty pod choinkę - lista marzeń do Św. Mikołaja od Weganina/Witarianina

Jeśli oglądaliście TEN filmik to wiecie, że znów powróciłam do diety wegańskiej - tym razem już w pełni świadomie i racjonalnie się odżywiam :) Jako, że coraz więcej osób przechodzi na weganizm to postanowiłam zrobić listę rzeczy, które potencjalny wegan/osoba na diecie wegańskiej byłaby zainteresowana dostać pod choinkę :)

SHARE:

16.12.2014

Moja walka z PCOS i chorobą Crohna - część 1

Vlog na temat zmiany diety, naturalnego leczenia choroby Leśniowskiego Crohna, regulowania hormonów po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i problemów z zespołem policystycznych jajników.

SHARE:

Jedyna DIETA, która DZIAŁA?! - wywiad z neurologiem i witarianką Ewą Hankiewicz

Jakiś czas temu szukając dla siebie "leku" natknęłam się na bardzo ciekawy wywiad z neurologiem Ewą Hankiewicz. Tak mi się spodobał, że musiałam się nim z Wami podzielić.


SHARE:

15.12.2014

Świąteczne beGLOSSY - ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA - Grudzień 2014

Zapraszam do rozpakowania razem ze mną grudniowego pudełka beGlossy :)

SHARE:

14.12.2014

12.12.2014

ULUBIEŃCY listopada i ostatnich miesięcy 2014

Jesteście ciekawi co w tym miesiącu przypadło mi do gustu? :)


SHARE:

11.12.2014

NAJLEPSZY szampon dla włosów KRĘCONYCH - J.R. Liggett's, Old-Fashioned Bar Shampoo

Obiecałam, więc i jest! Recenzja szamponu, który zrewolicjonizował moją pielęgnację włosów!

SHARE:

09.12.2014

CHRISTMAS WISH LIST - czyli list do Świętego Mikołaja ;)

Najbardziej magiczny czas w roku już się rozpoczyna! Postanowiłam jak co roku (poprzednie listy: 1, 2, 3) przygotować "chciejlistę", czyli christmas wish list z rzeczami, które mi się marzą. Może kogoś zainspiruję? ;)

SHARE:

08.12.2014

TRĄDZIK HORMONALNY - Jak go rozpoznać i wyleczyć? Ważne informacje!

Trądzik hormonalny, często nazywany trądzikiem sterydowym czy trądzikiem osób dorosłych. Jeśli oglądaliście TEN film to wiecie, że zmagam się aktualnie z trądzikiem hormonalnym przy PCOS w wyniku brania antykoncepcji hormonalnej. Jest to problem coraz większej ilości kobiet i mężczyzn. Bardzo ciężko pozbyć się trądziku hormonalnego nie wiedząc nic o jego podłożu, dlatego postanowiłam przygotować dla Was notkę z najważniejszymi informacjami.


SHARE:

02.12.2014

Skutki antykoncepcji hormonalnej NuvaRing

Antykoncepcja hormonalna zepsuła mi zdrowie, cerę i włosy - PRZESTROGA! Postanowiłam, że podzielę się z Wami moim doświadczeniem z antykoncepcją hormonalną… Mam nadzieję, że ten wpis da wielu dziewczynom do myślenia i nie popełnią tego błędu co ja, bo skutki leczy się latami…

SHARE:

01.12.2014

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig