Niektórzy twierdzą, że życie na diecie wegańskiej/surowej jest drogie… Jednak uważam, że da się żyć zdrowo bez naginania domowego budżetu :) Wystarczy robić zapasy produktów na przecenie - dzięki temu można zaoszczędzić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie! Studenci też są w stanie normalnie funkcjonować na takiej "luksusowej" diecie ;) Oszczędzam na używkach i wydaje te pieniądze na pełnowartościowe jedzenie. Poniżej przygotowałam listę wegańskich produktów, które są w dobrych cenach i które warto teraz zakupić, by zaoszczędzić!


Nawet nie wiecie jak się cieszę - przyszła do mnie dziś paczka z nowymi produktami Lily Lolo od Costasy! Już od dawna chciałam wypróbować nowe kosmetyki LL, a w szczególności podkład mineralny w płynie, o który część z Was mnie dopytywała :)
Udało mi się w końcu przygotować filmik na temat mojego ukochanego siemienia lnianego! Wiem, że się cieszycie ;)
Już od dłuższego czasu samodzielnie obcinam swoje włosy. Moje nożyczki fryzjerskie zostawiłam w Stanach i do ostatniego cięcia użyłam starych i niestety stępiałych nożyczek, a to skutkowało wzmożonym rozdwajaniem się włosów… Musiałam w końcu zaopatrzeć się w nowy komplet włosowych niezbędników, bo zdrowie naszej czuprynki jest najważniejsze :) Wszystkie produkty pochodzą ze sklepu hairstore.pl, z którym udało mi się nawiązać współpracę :)
 Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z najnowszym ShinyBox, a w środku czekała na mnie miła niespodzianka - aż 3 pełnowymiarowe, naturalne kosmetyki i nie tylko!

Czasami spotykam się z mało przyjemnymi komentarzami na temat mojego PCOS, które świadczą o sporej niewiedzy części osób. To właśnie z tego względu zdecydowałam się napisać nieco więcej na temat zespołu policystycznych jajników i obalić kilka mitów…


Wczoraj kurier dostarczył mi nowe pudełko beGlossy na styczeń 2015. Jesteście ciekawi co znalazłam w środku? :)


Coś nowego, coś innego! Dajcie znać czy chcecie wiecej tego typu filmików :)


Dzisiaj kilka słów o bardzo przydatnym urządzeniu - derma rollerze :)

Jedna z Was zapytała się mnie o suplementy i zioła, które pomogłyby w nauce w tym "gorącym" szkolnym okresie - sesja, egzaminy. Przygotowałam listę ziół i preparatów, które mogą okazać się pomocne :)

Zauważyłam, że bardzo spodobał Wam się poprzedni post tego typu, więc postanowiłam go uzupełnić :)

Preparaty z PALMĄ SABAŁOWĄ na WYPADANIE WŁOSÓW/ŁYSIENIE androgenowe i TRĄDZIK hormonalny
Jedna z moich czytelniczek poprosiła mnie o więcej informacji na temat Palmy Sabałowej, więc postanowiłam przygotować dla Was taki artykuł. Palma sabałowa może bardzo pomóc przy łysieniu androgenowym, wypadaniu włosów i trądziku hormonalnym!

Kolejna notka z serii o trądziku hormonalnym i wypadaniu włosów/łysieniu. Tym razem opiszę suplementy i zioła, które stosuję i które są pomocne przy tych przypadłościach.


Wypadanie włosów i łysienie androgenowe. Jest to problem, który jest coraz częściej spotykany, u kobiet jak i u mężczyzn. Jaka jest przyczyna wypadania włosów? Jakie badania należy zrobić by skutecznie leczyć wypadanie włosów. Jak naturalnie wyleczyć wypadanie włosów i łysienie androgenowe bez tabletek antykoncepcyjnych. Poniżej spisałam wszystkie ważne informacje, które zdobyłam na przestrzeni kilku lat.


Prosiliście mnie o przygotowanie poradnika, więc jak zwykle spełniam Waszą prośbę i przygotowałam obrazkowo instruktaż jak robić zakupy na iHerb.com :)

Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE