Social icons

27 stycznia 2016

Mój planner, czyli pomocnik w organizacji czasu

Dzisiaj podzielę się z Wami moim małym pomocnikiem, dzięki któremu jestem w stanie zrobić więcej rzeczy w ciągu dnia i nie stresować się tak codziennymi obowiązkami :)Wcześniej używałam zwykłych kołobrulionów i przyznam, że średnio się sprawdzały. W końcu postanowiłam, że znajdę coś co ułatwi mi nieco organizację.

Nie wiem czy jest to spowodowane uroczym wyglądem plannera czy wygodnymi przegródkami, harmonogramami, ale codziennie uzupełniam dziennik i nie robię wyjątków :) Po prostu lubię to robić i nie robię tego z przymusu.

Dziennik jest podzielony na wiele części, co ułatwia robienie notatek. Wszystko jest idealnie zorganizowane.

Wonder Planner jest polskim produktem, został stworzony przez dwie dziewczyny - Olę i Ewelinę.

dlaczego wydawać tyle pieniędzy jeśli można kupić zeszyt za 9 złotych?
Cena dziennika to 79 zł. Nie jest to mała kwota porównując do zwykłych zeszytów, ale uważam, że planner jest wart tych pieniędzy.
Mam wrażenie, że jego wysoka wartość po części motywuje mnie to używania go codziennie ;) Warto jednak wziąć pod uwagę, że płacimy nie tylko za materiały, ale również za pomysł, czas i pracę autorek Wonder Plannera.Nie zapomniałam również o Was i mam dla Was kupon promocyjny.
kod promocyjny: ITSJUL
Jest on ważny do 31.01
Dziennik można zakupić tuta.Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter


5 komentarzy

 1. Jest bardzo ładny, elegancki i rzeczywiście zachęca do pisania, jednak ja wolę swój zeszyt. Trochę szkoda mi prawie 100 zł na taki planner. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest sporo, ale jednak rozkłada się to na cały rok, a teraz już widzę, że używa mi się go o wiele przyjemniej niż zwykłego zeszytu, wiec było warto się w niego zaopatrzeć :)

   Usuń
 2. Sądząc po okładce i wnętrzu takie plannery są naprawdę bardzo fajne. :) Sama chciałabym taki posiadać jednak cena mnie zniechęca i wolę zrobić coś swojego ze zwykłego zeszytu, takie swoje DIY. :) Iii nie ukrywam że wszelkie kalendarze są bardzo pomocne, kto jeszcze nie ma niech zakłada! Życie od razu bardziej poukładane. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam kalendarz -notatnik -planer za ok20 zł, tam zapisuję swoje myśli, plany, listy itd. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń