Jedna z Was (Agnieszka) zostawiła komentarz dotyczący błonnika pod moim ostatnim postem [link] i wtedy zdałam sobie sprawę, że duża część osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że istnieją dwa różne typy błonnika. W tym artykule postaram się Wam krótko i zwięźle przedstawić najważniejsze różnice.

Wzdęcia, wzdęty brzuch, uczucie ciężkości, zgaga, zaparcia, ból brzucha, zmęczenia czy dyskomfort. Są to problemy, które dotyczą sporej grupy ludzi. Jednak mało kto chce o tym rozmawiać. W dzisiejszym artykule podzielę się z Wami moimi sposobami na wzdęcia i opiszę możliwe przyczyny.

Glutamina, tiamina, teanina, kofeina, kwercetyna, kurkuma i sylimaryna to substancje, które sprzyjają długowieczności.

Postanowiłam, że będę dzielić się z Wami co tydzień zdjęciami niektórych potraw, które jem w ciągu tygodnia. Co sądzicie o tym pomyśle? :)


Przez dłuższy czas interesuję się głodówką leczniczą i już nie raz Wam o tym wspominałam, a także spisałam nawet relację z mojej trzydniowej głodówki - KLIK.


Jak jedna z Was dobrze zauważyła obiad na weselu mógł być dla mnie sporym problemem, ze względu na to, że prowadzę dietę eliminacyjną z powodu choroby Leśniowskiego-Crohna. Postanowiłam, że podzielę się z Wami tym co jadłam i moimi trikami jak poradzić sobie z podobnymi sytuacjami.


Kilka dni temu (przed tym jak się rozchorowałam ;) wybraliśmy się z moim chłopakiem na ślub naszych znajomych i dzisiaj podzielę się z Wami zdjęciami z tego pięknego dnia, a także z obiadu próbnego, który odbył się w niesamowitej restauracji Perch, na dachu wieżowca w Downtown LA.

W LA nietrudno znaleźć tak ciekawe miejsca jak to, czyli piekarnia Breakaway Bakery dla alergików - wszystko przygotowane jest bez dodatku mleka, glutenu, orzechów, soi itd. Jesteście ciekawi co tu zakupiłam w Tłusty Czwartek? :)

Nie dodaję często tego typu artykułów na bloga, ale postanowiłam, że będę się z Wami dzielić również rzeczami niezwiązanymi z urodą, modą czy zdrowiem. Czy podoba Wam się ten pomysł? :)Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE