29.02.2016

Czy BŁONNIK jest zdrowy czy niezdrowy?!

Jedna z Was (Agnieszka) zostawiła komentarz dotyczący błonnika pod moim ostatnim postem [link] i wtedy zdałam sobie sprawę, że duża część osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że istnieją dwa różne typy błonnika. W tym artykule postaram się Wam krótko i zwięźle przedstawić najważniejsze różnice.

SHARE:

27.02.2016

Jak pozbyć się WZDĘTEGO BRZUCHA?

Wzdęcia, wzdęty brzuch, uczucie ciężkości, zgaga, zaparcia, ból brzucha, zmęczenia czy dyskomfort. Są to problemy, które dotyczą sporej grupy ludzi. Jednak mało kto chce o tym rozmawiać. W dzisiejszym artykule podzielę się z Wami moimi sposobami na wzdęcia i opiszę możliwe przyczyny.

SHARE:

25.02.2016

Substancje odmładzające, które warto włączyć do DIETY

Glutamina, tiamina, teanina, kofeina, kwercetyna, kurkuma i sylimaryna to substancje, które sprzyjają długowieczności.

SHARE:

24.02.2016

Tygodniowy FOODBOOK, czyli co jem w LA #1

Postanowiłam, że będę dzielić się z Wami co tydzień zdjęciami niektórych potraw, które jem w ciągu tygodnia. Co sądzicie o tym pomyśle? :)

SHARE:

21.02.2016

Czy ubogokaloryczna dieta jest ZDROWA?!

Przez dłuższy czas interesuję się głodówką leczniczą i już nie raz Wam o tym wspominałam, a także spisałam nawet relację z mojej trzydniowej głodówki - KLIK.


SHARE:

19.02.2016

WESELNY OBIAD, a alergie pokarmowe/weganizm/dieta bezglutenowa

Jak jedna z Was dobrze zauważyła obiad na weselu mógł być dla mnie sporym problemem, ze względu na to, że prowadzę dietę eliminacyjną z powodu choroby Leśniowskiego-Crohna. Postanowiłam, że podzielę się z Wami tym co jadłam i moimi trikami jak poradzić sobie z podobnymi sytuacjami.


SHARE:

Ulubieńcy stycznia 2016

SHARE:

16.02.2016

ŚLUB

Kilka dni temu (przed tym jak się rozchorowałam ;) wybraliśmy się z moim chłopakiem na ślub naszych znajomych i dzisiaj podzielę się z Wami zdjęciami z tego pięknego dnia, a także z obiadu próbnego, który odbył się w niesamowitej restauracji Perch, na dachu wieżowca w Downtown LA.

SHARE:

05.02.2016

TŁUSTY CZWARTEK w Los Angeles, czyli wegańskie i bezglutenowe pączki

W LA nietrudno znaleźć tak ciekawe miejsca jak to, czyli piekarnia Breakaway Bakery dla alergików - wszystko przygotowane jest bez dodatku mleka, glutenu, orzechów, soi itd. Jesteście ciekawi co tu zakupiłam w Tłusty Czwartek? :)

SHARE:

03.02.2016

Sekret udanego związku! Jak nie dać się zranić?

Nie dodaję często tego typu artykułów na bloga, ale postanowiłam, że będę się z Wami dzielić również rzeczami niezwiązanymi z urodą, modą czy zdrowiem. Czy podoba Wam się ten pomysł? :)

SHARE:
© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig