Jesteście ciekawi jakie produkty spodobały mi się najbardziej w maju? Zapraszam do oglądania :)
Właśnie dowiedziałam się, że w Hebe jest aktualnie promocja na ich najbardziej popularne produkty! Poniżej lista rzeczy, które warto zakupić póki ceny są atrakcyjne!

Pomimo, że kalendarzowe lato się jeszcze nie rozpoczęło to można już zdecydowanie poczuć letnią pogodę w powietrzu :) Postanowiłam więc poszukać "kostiumowych" inspiracji i przejrzałam kilka stron sklepów internetowych w poszukiwaniu idealnego bikini i stroju kąpielowego. Jakie są Wasze preferencje? Wolicie bikini czy jednoczęściowy kostium kąpielowy?

Jesteście ciekawi jakie ubrania i dodatki na lato 2016 mogę Wam polecić? Zapraszam do oglądania :)
Czyli jakie produkty spożywcze ostatnio zamówiłam i co Wam polecam :)

Zorientowałam się właśnie, że dawno nie publikowałam żadnych foodbooków, a przecież mam dla Was przygotowane tyle apetycznych zdjęć! Nie mogę w końcu pozwolić, by nie ujrzały światła dziennego... Zapraszam do oglądania - lepiej nie robić tego wieczorem ;)


Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym strojem dnia! Tym razem mam porcję zdjęć z Venice Beach, które zrobiliśmy razem z moim chłopakiem na kilka dni przed moim wylotem do Polski :)


Od wielu lat regularnie kupuję bilety lotnicze i zawsze szukam najlepszych ofert, by za bilet zapłacić minimalną możliwą kwotę. Najtańszy bilet jaki w życiu kupiłam kosztował 2 zł (w dwie strony łącznie 4 zł z wszystkimi opłatami) do Brukseli z Warszawy. Najtańszy lot do USA z Polski kosztował mnie 480 zł (również z wszystkimi opłatami). Jesteście ciekawi jak znajduję najlepsze okazje? Zapraszam :)


Pewnie wiele razy już słyszeliście, że dobrze jest z rana obmyć twarz zimną wodą - to nie tylko poprawi krążenie, ale również nas rozbudzi. Jest jednak o wiele więcej właściwości stosowania zimnych okładów wody, a także lodu na twarz i ciało. W dzisiejszym artykule podzielę się nimi z Wami.


Remington niedawno wypuścił kilka nowych produktów z serii Reveal. Jesteście ciekawi jakie dwa nowe gadżety z tej serii wybrałam do testowania? :)
Przygotowałam dla Was wpis z wybranymi przeze mnie najlepszymi domkami do wynajęcia. Jeśli macie ochotę się zrelaksować, wyjechać na kilka dni lub po prostu się rozmarzyć czytając/przeglądając ten wpis to zapraszam :)

Jesteście ciekawi co w ostatnim miesiącu mi się spodobało? Zapraszam do oglądania :)
Te ćwiczenia pomogły mojemu Tacie pozbyć się okularów. Sama też ich próbowałam i faktycznie za każdym razem gdy wykonywałam je nawet przez kilka dni to miałam nieco ostrzejszy wzrok. Ćwiczenia są bardzo łatwe i mocno relaksujące, więc nawet jeśli nie macie wady wzroku, ale Wasze oczy szybko się męczą, np. pracą przy komputerze to koniecznie je wypróbujcie!

Jesteście ciekawi co ostatnio zamówiłam? Zapraszam do oglądania :)
Czas na kolejny post z serii "miesiąc w zdjęciach" :)

Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE