Social icons

TYDZIEŃ w zdjęciach - SIERPIEŃ 2016 #4


Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

CACAO czy COCOA? Najlepsza SPIRULINA? Masła MIGDAŁOWE! PROJEKT DENKO spożywczy #11

PROJEKT DENKO spożywczy #11 - Zapraszam do oglądania :)
TRÓJMIASTO w 6 godzin! | DZIEŃ W ZDJĘCIACH

 
 TRÓJMIASTO w 6 godzin! | DZIEŃ W ZDJĘCIACH

Haul: HOME DECOR

Haul: HOME DECOR - Zapraszam do oglądania :)
Poranna Rutyna - SUMMER MORNING ROUTINE 2016

Poranna Rutyna - SUMMER MORNING ROUTINE 2016 - Zapraszam do oglądania :)
TYDZIEŃ w zdjęciach - SIERPIEŃ 2016 #3

Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Znów trochę spóźniony, ale jak ma się dużo rzeczy na głowie to ciężko się ze wszystkim wyrobić ;) Oby w tym tygodniu było luźniej! Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

WODA ALKALICZNA - właściwości, moja opinia

Ostatnio dużo się mówi o alkalicznym stylu życiu i zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Jakie korzyści płyną z picia wody zasadowej? Czy warto pić wodę alkaliczną? O tym przeczytasz w tym wpisie.

Jak znaleźć pasję w życiu?

Jak znaleźć swoje hobby, pasję i cel w życiu?Moje HITY - 4 ULUBIONE PRODUKTY (JEDZENIE)

Moje HITY - 4 ULUBIONE PRODUKTY z kategorii JEDZENIE - Zapraszam do oglądania :)
Moje NIEZBĘDNIKI i kuchenne GADŻETY

Sporo użytecznych gadżetów, czyli moje NIEZBĘDNIKI w KUCHNI. Zapraszam do oglądania :)
TYDZIEŃ w zdjęciach - SIERPIEŃ 2016 #2

Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia - tym razem nieco mniej, bo ostatni tydzień był mało pozytywny dla mnie i oprócz grypy żołądkowej miało miejsce jeszcze smutniejsze wydarzenie, ale postaram się zachować pozytywny przekaz tym wpisem, bo w końcu "po burzy zawsze wychodzi słońce" :)


Jakie znaczenie ma SEN przy TRĄDZIKU?

Sen to jedna z podstawowych potrzeb ciała, którą w dzisiejszych czasach bardzo często lekceważymy i o której zapominamy. Brak odpowiedniej jakości snu doprowadził ostatnio mój układ odpornościowy do mocnego osłabienia i w tym wpisie postanowiłam podzielić się z Wami moimi obserwacjami i przemyśleniami na temat powiązania snu z trądzikiem i wyglądem naszej skóry.Jak radzę sobie z NEGATYWNYMI EMOCJAMI i HEJTEM

Po zastosowaniu Waszych rad, powoli dochodzę do siebie - nadal mam objawy grypy żołądkowej, ale jest już o wiele lepiej (sama jestem w szoku jak to wszystko szybko mi pomogło)! Dziękuję Wam prześlicznie za pomoc :* Jeszcze przed chorobą przygotowałam dla Was film na temat negatywnych emocji i tego jak radzę sobie z hejtem - myślę, że te rady mogą przydać się każdemu. Zapraszam do oglądania :)
TYDZIEŃ w zdjęciach - SIERPIEŃ 2016 #1


Czas na kolejny, czwarty już post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

Ulubieńcy LIPCA 2016

Przychodzę do Was dzisiaj z ulubieńcami kosmetycznymi i niekosmetycznymi miesiąca lipca 2016! Zapraszam do oglądania :)
HAUL kosmetyczno-spożywczy z ROSSMANN (% PROMOCJE)

Jesteście ciekawi co ostatnio kupiłam w promocji w drogerii Rossmann? Zapraszam do oglądania :)
TYDZIEŃ w zdjęciach - LIPIEC 2016 #3

Trochę spóźniony, z powodu problemów prywatnych i zapracowania, trzeci post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

Henna ODŻYWKA Swati z OLAPLEX - moja opinia, efekty + dodatki do HENNY

W dzisiejszym filmie zaprezentuję Wam efekty jakie uzyskałam po połączeniu odżywki henny Swati z odżywką Olaplex. Zapraszam do oglądania :)