Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

PROJEKT DENKO spożywczy #11 - Zapraszam do oglądania :)
 
 TRÓJMIASTO w 6 godzin! | DZIEŃ W ZDJĘCIACH

Haul: HOME DECOR - Zapraszam do oglądania :)
Poranna Rutyna - SUMMER MORNING ROUTINE 2016 - Zapraszam do oglądania :)
Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Znów trochę spóźniony, ale jak ma się dużo rzeczy na głowie to ciężko się ze wszystkim wyrobić ;) Oby w tym tygodniu było luźniej! Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

Ostatnio dużo się mówi o alkalicznym stylu życiu i zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Jakie korzyści płyną z picia wody zasadowej? Czy warto pić wodę alkaliczną? O tym przeczytasz w tym wpisie.

Jak znaleźć swoje hobby, pasję i cel w życiu?Moje HITY - 4 ULUBIONE PRODUKTY z kategorii JEDZENIE - Zapraszam do oglądania :)
Sporo użytecznych gadżetów, czyli moje NIEZBĘDNIKI w KUCHNI. Zapraszam do oglądania :)
Czas na post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia - tym razem nieco mniej, bo ostatni tydzień był mało pozytywny dla mnie i oprócz grypy żołądkowej miało miejsce jeszcze smutniejsze wydarzenie, ale postaram się zachować pozytywny przekaz tym wpisem, bo w końcu "po burzy zawsze wychodzi słońce" :)


Sen to jedna z podstawowych potrzeb ciała, którą w dzisiejszych czasach bardzo często lekceważymy i o której zapominamy. Brak odpowiedniej jakości snu doprowadził ostatnio mój układ odpornościowy do mocnego osłabienia i w tym wpisie postanowiłam podzielić się z Wami moimi obserwacjami i przemyśleniami na temat powiązania snu z trądzikiem i wyglądem naszej skóry.Po zastosowaniu Waszych rad, powoli dochodzę do siebie - nadal mam objawy grypy żołądkowej, ale jest już o wiele lepiej (sama jestem w szoku jak to wszystko szybko mi pomogło)! Dziękuję Wam prześlicznie za pomoc :* Jeszcze przed chorobą przygotowałam dla Was film na temat negatywnych emocji i tego jak radzę sobie z hejtem - myślę, że te rady mogą przydać się każdemu. Zapraszam do oglądania :)

Czas na kolejny, czwarty już post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

Przychodzę do Was dzisiaj z ulubieńcami kosmetycznymi i niekosmetycznymi miesiąca lipca 2016! Zapraszam do oglądania :)
Jesteście ciekawi co ostatnio kupiłam w promocji w drogerii Rossmann? Zapraszam do oglądania :)
Trochę spóźniony, z powodu problemów prywatnych i zapracowania, trzeci post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Mam dla Was kolejną dawkę zdjęć z ostatniego tygodnia i kilka ciekawych rzeczy, które chcę Wam polecić!

W dzisiejszym filmie zaprezentuję Wam efekty jakie uzyskałam po połączeniu odżywki henny Swati z odżywką Olaplex. Zapraszam do oglądania :)
Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE