Piękna SKÓRA - najprostsza RADA! - zapraszam do oglądania :)
Moja idealna PIELĘGNACJA WŁOSÓW (suchych, kręconych) - zapraszam do oglądania :)
GLUTEN - czy faktycznie jest NIEZDROWY? - zapraszam do oglądania :)
NIEZBĘDNE KOSMETYKI (pielęgnacja w mojej kosmetyczce) - zapraszam do oglądania :)
Kolejny post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach! Wrzesień od początku był dla mnie niesamowicie pracowity i produktywny, na co nie narzekam, ale miałam zdecydowanie mniej czasu wolnego i nie mogłam sobie pozwolić na za wiele zmian w grafiku. Starałam się wykorzystywać czas najlepiej jak potrafię, więc też nie robiłam za wiele spontanicznych zdjęć. Jeśli jesteście ciekawi co w ostatnim czasie się u mnie działo to zapraszam :)

DIY Ulubiony Peeling Cukrowy (lepszy niż peeling kawowy?!) - zapraszam do oglądania :)
ORGANIZACJA CZASU: Jak mieć więcej czasu w ciągu dnia? #vlog - zapraszam do oglądania :)
Trochę spóźniony post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. W ostatnim tygodniu tyle rzeczy się działo (dobrych i złych), że nawet za dużo zdjęć nie miałam czasu zrobić.. Następny tydzień również zapowiada się pracowicie, ale trzymajcie kciuki, bym się ze wszystkim wyrobiła :)

Ulubieńcy SIERPNIA 2016 - zapraszam do oglądania :)
IKEA warszawa aranżacje wnętrz małych pomieszczeń meble dodatki i katalog 2017
Dzisiaj zabieram Was na wirtualny spacer po sklepie IKEA. Wyprawa do IKEI to niemal zawsze całodniowa impreza... Z tego względu rzadko tam zaglądam pomimo, że uwielbiam ten sklep i jest to niesamowita dawka inspiracji do wnętrz. Jako, że nie wszystkie akcesoria i inne rzeczy z asortymentu IKEA znajdują się w najnowszym katalogu na 2017 wybrać się w miłym towarzystwie (zawsze lepiej niż samemu ;) do sklepu stacjonarnego i sprawdzić co nowego wprowadzili. Mam dla Was ogromną dawkę inspiracji i zdjęć rzeczy, które wpadły mi w oko. Mam nadzieję, że ten post będzie dla Was przydatny i dla wszystkich, którzy się urządzają lub przearanżowują swoje wnętrza :)

HAUL ze zdrową żywnością - zapraszam do oglądania :)
Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE