SZYBKI POROST WŁOSÓW - Jak szybko zapuścić włosy? - zapraszam do oglądania :)
Dostałam ostatnio wiadomość od jednej z moich widzek/czytelniczek. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że problem może dotyczyć też innych osób, postanowiłam poruszyć ten temat na blogu. Opiszę co może powodować odrastanie włosów po pełnej serii zabiegów depilacji laserowej i jakich efektów się spodziewać.Jak wygląda ZABIEG LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU Lentivu? - zapraszam do oglądania :)
POMYSŁY na zdrowe ŚNIADANIE #1 | foodbook - zapraszam do oglądania :)
Nalepki DIY - Podpisz domowe kosmetyki! - zapraszam do oglądania :)
PROJEKT DENKO spożywczy #12 - zapraszam do oglądania :)
Probiotyki to żywe bakterie, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, jak i całego organizmu. Nasza flora bakteryjna w jelitach nie wpływa tylko na odpowiednie trawienie, ale również na nasze samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.


O zastosowaniu, właściwościach i działaniu Pau D’Arco pisałam już jakiś czas w tym wpisie. Wspominałam wtedy o wpływie Pau D'Arco na Candidę. Dzisiaj rozwinę ten temat i opiszę w jaki sposób Pau D’Arco zwalcza stan zapalny i grzyba bielnika białego (Candida albicans), z którego przerostem zmaga się sporo osób (nie zdając sobie z tego sprawy).HENNA Q&A - wszystko o farbowaniu włosów henną! - zapraszam do oglądania :)
Moja Toaletka i Organizacja KOSMETYKÓW do makijażu - zapraszam do oglądania :)
Projekt DENKO w 7 minut! #13 - zapraszam do oglądania :)
Dzisiaj trochę mocno spóźniony post z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach :) W ostatnim czasie wiele się działo. Mnóstwo stresu, ponad 24 godziny w podróży, zmiana strefy czasowej, klimatu i inne rzeczy wpłynęły, że moja odporność była osłabiona, a przez to się mocno rozchorowałam. Wracam powoli do swojej starej rutyny i będę starała się być z Wami na bieżąco! Jeśli jesteście ciekawi co w ostatnim czasie się u mnie działo to zapraszam :)

MAKEUP NO MAKEUP - naturalny makijaż MINERALNY - zapraszam do oglądania :)
Czym FARBUJĘ włosy, by uzyskać CHŁODNY BRĄZ? - zapraszam do oglądania :)
Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE