Jakiś czas temu wybrałam się do Costco. Jest to ogromny sklep, w którym można kupić wiele rzeczy w niższych cenach - zazwyczaj w większych opakowaniach lub pakowanych po kilka sztuk. Co warto kupić w najtańszym sklepie w USA? Więcej poniżej!

Już dawno nie było postu z serii #TYDZIEŃ w zdjęciach. Poniżej opisałam czym to było spowodowane i co się przez ten czas u mnie działo! 


LOOKBOOK | TEKSAS listopad 2016 
Już dawno nie było żadnego lookbooka, dlatego już czas najwyższy na coś nowego :) Uwielbiam pracować nad tego typu filmikami, więc jeśli ten przypadnie Wam do gustu to z chęcią przygotuję niedługo kolejne :)
HAUL JESIENNY kosmetyczny z iHerb (kwasy, trądzik, pielęgnacja włosów) - zapraszam do oglądania :)
Jakiś czas temu poddałam się terapii laserowej platformą Alma Harmony XL PRO Acne na trądzik. Dzisiaj pokażę Wam efekty i opiszę na czym ta terapia polega i najważniejsze - czy faktycznie działa!

BOYFRIEND DOES MY MAKEUP challenge! Udało mi się namówić mojego chłopaka, by nagrał ze mną film :) To pierwszy raz gdy nagrywałam z Tony'm i mam ogromną nadzieję, że Wam się spodoba! Wgrałam go na mój anglojęzyczny kanał, nie na mój polski kanał - postaram się później przygotować napisy w języku polskim, ale ze względu na długość filmu pewnie trochę mi to zajmie ;)
Mój anglojęzyczny kanał jest dostępny tutaj i staram się wgrywać filmy kilka razy w miesiącu.


Jak prostuję włosy, by ich nie ZNISZCZYĆ? Moje TRIKI! - zapraszam do oglądania :)
Wiele razy na moim blogu i kanale YouTube wspominałam o zespole nieszczelnego jelita. Choruję od 10 lat na chorobę Leśniowskiego-Crohna i to właśnie od nieszczelnych jelit zaczęły się problemy. Gdybym wtedy miała taką wiedzą jaką mam teraz to mój organizm byłby w o wiele lepszym stanie i myślę, że nie doprowadziłabym nawet do powstania tej choroby autoimmunologicznej.
W tym artykule opiszę dokładnie co to jest zespół nieszczelnego jelita, inaczej przeciekające jelito, zespół cieknącego jelita lub zespół dziurawego jelita. Dowiecie się jakie są jego przyczyny, a jakie skutki, a także dlaczego większość osób ma w dzisiejszych czasach z tym problem. Opiszę jak zdiagnozować i skutecznie wyleczyć zespół nieszczelnego jelita i zapobiegać stanu zapalnemu w jelitach.


ULUBIEŃCY JESIENI 2016 (kosmetyczni i niekosmetyczni) - zapraszam do oglądania :)
JEDZENIE i SUPLEMENTY z iHerb (haul spożywczy) - zapraszam do oglądania :)
HAUL zakupowy ubraniowy JESIEŃ 2016 - TRY ON/MIERZYMY! - zapraszam do oglądania :)
Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE