VLOG: Dlaczego San Francisco? Czy przeprowadziłam się na stałe do USA? Mój chłopak jest Włochem?

VLOG: Dlaczego San Francisco? Czy przeprowadziłam się na stałe do USA? Mój chłopak jest Włochem?


Kliknij poniżej, by obejrzeć


Wszystko o czym mówię, wszystkie linki dostępne pod opisem filmu tutaj - [link].

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

2 komentarze

 1. San Francisco jest tak naprawdę świetnym miejscem dla rowerzystów. Ma bardzo sporo ścieżek, które są dobrze oznakowane. Może SOMA nie ma zbyt wielu, ale Market Street jest bardzo dobrze zaadaptowana. No a z Market Street można dostać się wszędzie. Jest też tzw. Wiggle- takie okienko dla rowerzystów, aby pominąć wzgórza. GG Park jest zamknięty w niedziele dla samochodów i jest super! A co do pytań: czym się zajmujesz? I co będziesz robić w SF?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale kierowcy już nie są zbyt wyrozumiali dla rowerzystów :) W ogóle nie patrzą czy coś jedzie, na moich oczach kogoś niemal potrącono. Do tego widziałam jak w dobrej dzielnicy Nob Hill jakiś dzieciak ukradł rower jednej osobie.

   Jeśli mieszka się na przedmieściach to na pewno o wiele łatwiej poruszać się na rowerze gdy ruch jest mniejszy, ale w centrum? Po pierwsze - jest tu pełno świateł i skrzyżowań, że przejedzie się 1-2 minuty i już trzeba stać, o wiele szybciej poruszać się tu można na hulajnodze (wiele razy mijałam rowerzystów, bo musieli jechać wolniej lub z tą samą prędkością co ja), a do tego nie chcę ryzykować swoim życiem, bo kierowcy są tu szaleni ;)

   Usuń

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig