Co mi pomogło na WYPADANIE WŁOSÓW i PCOS? - zapraszam do oglądania! Moja PIELĘGNACJA SKÓRY trądzikowej ZIMĄ - krok po kroku - zapraszam do oglądania! Ostatni tydzień był dla mnie bardzo zabiegany. Byłam praktycznie ciągle w biegu - codziennie, od rana do wieczora, bo musiałam być w różnych częściach Warszawy. Jednak mam bardzo przyjemne plany na luty, więc myślę, że sobie później odpocznę ;)

HAUL wyprzedażowy ubraniowy - zapraszam do oglądania! TEST na żywo - 3 punktowe preparaty na TRĄDZIK i korektory 2w1 (leczą i kryją) - zapraszam do oglądania! Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ciele. Niestety bardzo często ignorujemy symptomy, jakimi nasz organizm daje nam znać, że wątroba nie pracuje najlepiej. Tradycyjna medycyna chińska uważa, że lekarz, który potrafi prawidłowo wyregulować wątrobę, jest w stanie leczyć setki chorób.


Już od dawna nie było nowego postu z serii "w zdjęciach", dlatego czas najwyższy :) Często mam tak, że gdy skupię się na jednej rzeczy, tak jak ostatnio, na nauce, to ciężko jest mi się zebrać by zrobić milion innych rzeczy, które mam powinnam i mam zaplanowane. Czy Wy też tak macie?


Dzisiejszy wpis będzie dotyczyć naturalnej antykoncepcji, z której najlepiej znane są prezerwatywy - najbardziej powszechne i najprostsze w stosowaniu. Jednak antykoncepcja naturalna to także dużo innych sposobów zapobiegania ciąży, które warto rozważyć, kiedy chcemy zastosować metodę o jak najmniejszym oddziaływaniu na zdrowie, a  zarazem najlepiej dopasowaną do naszego stylu życia. W tym wpisie napiszę także więcej o urządzeniu służącym mi od prawie roku do naturalnej antykoncepcji.

Mój chłopak komentuje mój makijaż - jeśli chcecie dowiedzieć się co myślą sobie mężczyźni gdy widzą kobietę wykonującą makijaż lub jeśli po prostu chcecie zobaczyć jaki makijaż wykonać, by pozyskać szacunek ludzi ulicy to zapraszam do oglądania! 
Tony daje kilka ciekawych trików ;)Contact

© Julia Caban
DESIGN by THE BASIC PAGE