27.01.2017

25.01.2017

Moja PIELĘGNACJA SKÓRY trądzikowej ZIMĄ - krok po kroku

Moja PIELĘGNACJA SKÓRY trądzikowej ZIMĄ - krok po kroku - zapraszam do oglądania! SHARE:

24.01.2017

Ostatni tydzień w ZDJĘCIACH

Ostatni tydzień był dla mnie bardzo zabiegany. Byłam praktycznie ciągle w biegu - codziennie, od rana do wieczora, bo musiałam być w różnych częściach Warszawy. Jednak mam bardzo przyjemne plany na luty, więc myślę, że sobie później odpocznę ;)

SHARE:

HAUL wyprzedażowy ubraniowy

HAUL wyprzedażowy ubraniowy - zapraszam do oglądania! SHARE:

21.01.2017

TEST na żywo - 3 punktowe preparaty na TRĄDZIK i korektory 2w1 (leczą i kryją)

TEST na żywo - 3 punktowe preparaty na TRĄDZIK i korektory 2w1 (leczą i kryją) - zapraszam do oglądania! SHARE:

19.01.2017

Problemy trawienne lub hormonalne (trądzik, PCOS)? Sprawdź WĄTROBĘ!

Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ciele. Niestety bardzo często ignorujemy symptomy, jakimi nasz organizm daje nam znać, że wątroba nie pracuje najlepiej. Tradycyjna medycyna chińska uważa, że lekarz, który potrafi prawidłowo wyregulować wątrobę, jest w stanie leczyć setki chorób.


SHARE:

12.01.2017

Ostatni miesiąc w ZDJĘCIACH

Już od dawna nie było nowego postu z serii "w zdjęciach", dlatego czas najwyższy :) Często mam tak, że gdy skupię się na jednej rzeczy, tak jak ostatnio, na nauce, to ciężko jest mi się zebrać by zrobić milion innych rzeczy, które mam powinnam i mam zaplanowane. Czy Wy też tak macie?


SHARE:

04.01.2017

Skuteczna NATURALNA ANTYKONCEPCJA zamiast szkodliwych hormonów?

Dzisiejszy wpis będzie dotyczyć naturalnej antykoncepcji, z której najlepiej znane są prezerwatywy - najbardziej powszechne i najprostsze w stosowaniu. Jednak antykoncepcja naturalna to także dużo innych sposobów zapobiegania ciąży, które warto rozważyć, kiedy chcemy zastosować metodę o jak najmniejszym oddziaływaniu na zdrowie, a  zarazem najlepiej dopasowaną do naszego stylu życia. W tym wpisie napiszę także więcej o urządzeniu służącym mi od prawie roku do naturalnej antykoncepcji.

SHARE:

02.01.2017

Mój chłopak nagrał narrację mojego MAKIJAŻU! (napisy PL)

Mój chłopak komentuje mój makijaż - jeśli chcecie dowiedzieć się co myślą sobie mężczyźni gdy widzą kobietę wykonującą makijaż lub jeśli po prostu chcecie zobaczyć jaki makijaż wykonać, by pozyskać szacunek ludzi ulicy to zapraszam do oglądania! 
Tony daje kilka ciekawych trików ;)


SHARE:
© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig