Rozstanie. Dlaczego mój poprzedni związek się rozpadł? | Vlog #14

W tym filmiku poruszam trudny dla mnie temat. Odpowiadam na pytanie mojej widzki - dlaczego rozstałam się z moim byłym chłopakiem. Dlaczego tamten związek się rozpadł? 

Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].SHARE:

9 komentarzy

 1. Najważniejsze aby wzajemnie się szanować i wspierać. Tego życzę Tobie w obecnym związku. Rozkwitaj i bądź szczęśliwa przy mężu. Jesteś bardzo mądrą i wrażliwą osobą i za to Cię cenię. Anonimka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego! Szczery film! Nie patrz na hejterów - jesteś WIELKA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba każdy ma nieudany związek za sobą, dziś myślę że bardzo mnie zraniły, ale też sprawiły że jestem tym, kim jestem dziś i nie oddałabym tych doświadczeń.
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na moją stronę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariolu, zgadzam się z Tobą w 100%! Te doświadczenia, pomimo, że bolesne, ukształtowały mnie i nie zmieniałbym niczego :)

   Usuń
  2. Dziewczyny a ja nie mam tak pozytywnego ustosunkowania. Żałuję wszystkiego.czarna plama na życiorysie.

   Usuń
 4. Hej!! Oglądam Cie już od dość dawna i jestem pod wrażeniem jak radzisz sobie z chorobami działając tylko na ziołach i diecie. Możesz mi pomóc? Chciałabym leczyć łysienie androgennowe czymś innym niż tabletkami antykoncepcyjnymi np. tabletkami na wypadanie włosów dla mężczyzn Profolan albo czymś podobnym z palmą w składzie. Ale moja endokrynolog robi wielkie oczy i nie wie o co chodzi. Gdzie mam iść, co zrobić? Jakiego lekarza szukać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety bardzo ciężko znaleźć lekarza, który zna się na ziołolecznictwie i jest do tego pozytywnie nastawiony. Sama nie znalazłam lekarza, który byłby w stanie przygotować ziołową kurację. Bazując na książkach, artykułach i doświadczeniu innych osób przygotowałam swoją kurację i przyniosła pozytywne efekty. Jednak trzeba brać pod uwagę historię zdrowia i najlepiej znaleźć lekarza, który będzie w stanie przygotować pełną ziołową kurację - może we współpracy z zielarzem.

   Usuń

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig