Social icons

prywatne konsultacje


Moja historia
Moją stronę stworzyłam ponad 6 lat temu, a od 3 lat z ogromnym zaangażowaniem prowadzę również kanał na YouTube. Moją pasją jest zdrowy styl życia i pomoc innym, dlatego tak świetnie się w tym odnajduje. Udało mi się odzyskać zdrowie już wiele razy i z chęcią pomogę w tym innym. 

Gdy 10 lat temu zachorowałam na chorobę Leśniowskiego-Crohna - nie otrzymałam odpowiedniego wsparcia. Do tego doszły problemy z hormonami, tarczycą, depresja i trądzik. 
Gdy leki farmakologiczne nie dawały żadnych rezultatów, a przynosiły tylko skutki uboczne postanowiłam, że wezmę w pełni odpowiedzialność za swoje zdrowie i życie. Zaczęłam się sama dokształcać, ponieważ lekarze nie byli w stanie odpowiedzieć na wiele moich pytań.

Jeśli nie masz czasu obejrzeć wszystkich moich filmów i postów na blogu, a kontakt przez komentarze jest zbyt zdawkowy to możesz skontaktować się ze mną prywatnie.


Konsultacje
Kontakt na e-mail: julia.konsultacje@gmail.com 

Holistyczne konsultacje to kompleksowa ocena Twojego problemu. Będę w stanie podejść do Twojego problemu indywidualnie i postaram się pomóc Tobie najlepiej jak potrafię, dzieląc się wiedzą, którą zdobywałam latami.

Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać, poznać przyczynę Twojego problemu, zmienić pielęgnację, pozbyć się trądziku lub po prostu potrzebujesz kompleksowej pomocy.Udzielam konsultacji w wielu aspektach życia, między innymi:
- zdrowe odżywianie, które sprawi, że poczujesz się pełen/pełna energii
- dieta przy chorobach autoimmunologicznych
- problemy hormonalne
- zmiana nawyków
- znajdowanie idealnej pielęgnacji twarzy i ciała, dobranej do typu skóry, stylu życia
- styl życia, dieta i pielęgnacja w leczeniu problemów skórnych - trądziku, egzemy
- zaburzenia jedzenia, kompulsywne jedzenie
- zmiana nastawienia, pozytywne myślenie
- naturalne leczenie depresji i ataków paniki
- problemy ze snem
- znajdowanie balansu w życiu
- znajdowanie celu i pasji w życiuJak wyglądają konsultacje?
Przy pierwszej konsultacji otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany arkusz z pytaniami do wypełniania, który pomoże mi poznać Twój problem.
Następnie zaproponuję kurację i podzielę się radami oraz wszystkimi, niezbędnymi informacjami, które mogą pomóc przy danym problemie.
Będę starała się odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Zależy mi na tym byś był/a zadowolona z zaproponowanej kuracji - dlatego na bieżąco będziemy w kontakcie by dopasować idealną kuracje. Pierwsze efekty powinny być widoczne w przeciągu miesiąca od wprowadzenia pierwszych zmian. Jeśli będą potrzebne zmiany w kuracji to będziemy je wprowadzali - najważniejsze są pozytywne rezultaty kuracji :)Jak długo trwają konsultacje? Czy to tylko jednorazowy kontakt?
Konsultacje trwają 3 miesiące (minimum) i mamy ze sobą regularny kontakt. Odpowiadam na wszystkie Wasze pytania.

Dzięki temu jestem w stanie na bieżąco śledzić Wasze rezultaty i ewentualnie wprowadzać zmiany w zaleceniach, dostosowując je pod Wasze wymagania i styl życia. Inaczej nie mogę obiecać, że zauważysz pozytywne rezultaty. Przez co najmniej 3 miesiące mamy ze sobą regularny kontakt (przez e-mail). Na początku będę w stanie zadać ważne pytania, które pomogą mi poznać bliżej Ciebie i Twój problem. Po otrzymaniu na nie odpowiedzi zaproponuję plan i podzielę się poradami.

Moim celem jest Tobie pomóc, dlatego konsultacje to nie tylko jednorazowy kontakt, ale kilkumiesięczna sesja, by w pełni wykorzystać ten czas na rozwiązanie danego problemu i podzielenie się moją wiedzą.Kontakt na e-mail: julia.konsultacje@gmail.com 
Odpowiadam maks. w ciągu 48 godzin - jeśli napisałeś/aś do mnie i nie otrzymałaś odpowiedzi w ciągu dwóch dni to proszę o ponowny kontakt.


Prześlij komentarz