Wesprzyj mnie
Poruszane tematy:

Mam 27 lata, a od 14 lat zmagam się z kilkoma chorobami przewlekłymi i chcę udowadniać ludziom, że niepełnosprawność może nas dodatkowo motywować do pokonywania swoich barier i słabości, a nie odbierać chęć do działania. Moją pasją jest zdrowy styl życia i pomaganie innym. 
To właśnie dzięki chorobie zainteresowałam się dietetyką, ziołolecznictwem oraz leczeniem naturalnym. Od wielu lat nie tylko się tym interesuje, ale przede wszystkim zdobywam wiedzę w tym zakresie. Co najważniejsze zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce - na sobie. Od pięciu lat nie biorę już leków na choroby przewlekłe i leczę się wyłącznie naturalnymi metodami z pozytywnym skutkiem. To właśnie one pomogły mi wyjść z zaostrzenia choroby i wejść w remisję. Czuję się nawet lepiej niż przed zachorowaniem! A to dlatego, że teraz wiem, jak o siebie prawidłowo dbać. 
Pragnę dzielić się swoją wiedzą i pomagać tym, którzy mojej pomocy potrzebują.Kody zniżkowe

Używając ich nie tylko jesteś w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale dodatkowo wspierasz mnie i mój blog - za co bardzo Ci dziękuję :)


Wystarczy, że klikniesz w powyższy obrazek i otrzymasz 10% zwrotu wartości całego zamówienia na iHerb. To oznacza, że przy wydaniu $100 dostaniesz $10, następnie kolejno $50 - $5, $20 - $2.

Jeśli planujecie wakacje lub jakiś wyjazd i szukacie taniego sposobu na wynajęcie całego mieszkania lub pokoju to Airbnb jest najlepszą opcją! Z moim kodem dostaniecie zniżkę 85 zł na pierwsze wynajęcie.

Jeśli planujecie wakacje lub jakiś wyjazd, ale wolicie wynająć hotel zamiast całego mieszkania czy pokoju w Airbnb to aplikacja Hotel Tonight udostępnia rabaty na świetne hotele, więc pokój w dobrym hotelu możecie wynająć w o wiele lepszej cenie, a do tego dzięki mojemu kuponowi dostaniecie zniżkę 100 zł.
🍫 Thrive Market to strona internetowa, na której można zrobić najtańsze zakupy spożywcze w USA/ To takie połączenie Whole Foods z Costco. Zniżka $25 na pierwsze zakupy: http://thrv.me/kmmuop


Wygodniejsza opcja niż taksówki to Uber, a do tego wychodzi taniej i nie trzeba płacić gotówką + rejestrując się przez kliknięcie w powyższy obrazek lub używając kodu: uberjuliaue (dla USA), durv3yxeue (dla PL) dostaniecie zniżkę na pierwszy przejazd.

Jeśli wymieniacie waluty to polecam Wam serdecznie ten Internetowy Kantor, który używam już od wielu lat i za każdym razem jestem zadowolona.🛍 Instacart umożliwia zamówienie zakupów spożywczych przez internet np. w Whole Foods bez dodatkowych kosztów. Zakupy mogą być dostarczone nawet w 30 minut. Bardzo wygodna opcja - lubię z niej korzystać gdy kupuję sporo ciężkich rzeczy z wiadomych przyczyn - nie muszę tego sama targać ;) Zniżka $10 na pierwsze zakupy: http://bit.ly/instacartcoupon

Jeśli użyjesz któregoś z powyższych kodów, a później skorzystasz z usługi to dostanę niewielki procent za polecenia - w ten sposób wspomagasz mnie, a tym samym bloga :) Dziękuję!

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig