miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

92 - outfit / lviv pt. 1


Długo nie pisałam, ale sporo ostatnio podróżowałam i nie miałam możliwości aktualizowania bloga regularnie, za co bardzo Was przepraszam. Muszę się wreszcie lepiej zorganizować ;)
Ostatnio wybraliśmy się na Ukrainę na kilka dni. Zazwyczaj wybieraliśmy kierunki zachodnie, ale postanowiliśmy poznać trochę kultury wschodu.


Do Lwowa dojechaliśmy o szóstej rano. Wszystkie sklepy, kawiarnie były jeszcze zamknięte, a na ulicach nie było prawie nikogo. Postanowiliśmy udać się w kierunku centrum i mieszkania, do którego mieliśmy dostać klucze dopiero za kilka godzin. 
Lwowska opera o poranku :)


Z nadzieją, że znajdziemy wreszcie WiFi udaliśmy się do McDonald's, niestety tam też nie było internetu…Spędziliśmy tam trochę czasu czekając na klucze do mieszkania.


Wybraliśmy się do najpopularniejszej pizzerii w mieście.Niestety pizza okazała się wielkim rozczarowaniem. Na aż tak cienkim cieście to ja pizzy jeszcze nie widziałam. Nazwałabym to tortillą lekko oprószoną serem i oszczędnie polaną sosem z przyprawami. Wersja bardzo dietetyczna… Może to właśnie sekret szczupłych figur Ukrainek ;)

To byłoby na tyle z pierwszego dnia naszego pobytu :)


dress - new look
bag - longchamp
flats - tommy hilfigerfot. Mike

SHARE:

4 komentarze

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig