miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

94 - outfit / lviv pt. 3


Dzisiaj porcja zdjęć z lwowskiego rynku. W tak piękny, słoneczny dzień można by tam siedzieć cały dzień! :)


Było ponad 30 stopni w cieniu, a te dziewczyny przebrane w starodawne stroje sprzedawały lizaki… Musiało im być naprawdę gorąco!


Widok na pomnik Mickiewicza

top - h&m
skirt - asos
shoes - nike
sunglasses - ray-ban


fot. Mike
SHARE:

8 komentarzy

 1. Piękne zdjęcia! Tymi fotkami świetnie pokazuje uroki tego miejsca, aż chce się tam pojechać :) A Twój chłopak wygląda na bardzo sympatyczną osobę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Julio! Jak zwykle ładnie, piękniejesz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, nie podpisałam się.

  Ania Ż. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję prześlicznie! Aniu, już tak dawno Cię nie widziałam, co tam u Ciebie słychać? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie całkiem spoko, zdałam właśnie poprawkę z matmy! I nawet polubiłam matematykę, a to naprawdę zaskoczenie :) Musimy się jakoś spotkać we wrześniu, kawka i kino na przykład. A co u Ciebie?
  Widzę, że sporo podróżujesz, tak trzymać! Teraz jeszcze bardziej lubię tutaj zaglądać od czasu do czasu, więcej takich zdjęć!

  Ż.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Matematykę da się polubić, trzeba ją tylko zrozumieć, a tutaj pomaga mieć dobrego nauczyciela, który potrafi wytłumaczyć i mieć cierpliwość przede wszystkim :)
  Staram się teraz odświeżać bloga jak najczęściej, bo przez ostatnie miesiące nieco zaniedbałam :( Zastanawiam się nad założeniem jeszcze drugiego, skupiającego się głównie na podróżach. Teraz ostatni rok i matura, ale mam nadzieję, że zorganizuję się jakoś i znajdę czas na wszystko :)
  Bardzo chętnie się spotkam!! Pisz, kiedy tylko będziesz miała czas :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To prawda, miałam fajnego korepetytora, fizyka, który tak BOSKO tłumaczył, że naprawdę da się polubić. Teraz planuję chodzić w soboty do szkoły na metmę i może raz w tyg korki z tym chłopakiem.
  Jestem jak najbardziej za tym nowym blogiem.
  :D

  Ż.

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig