miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Jak szybko i TANIO wyczyścić oraz pielęgnować kalosze HUNTER?

Do czyszczenia i pielęgnacji kaloszy zakupiłam specjalny preparat marki Hunter i szczerze mówiąc żałuję, ponieważ taki sam efekt mogę uzyskać przy użyciu zwykłego Pronto do czyszczenia drewna…

Pokażę Wam efekt po użyciu preparatu Hunter UV TECH oraz Pronto.

Buty przed czyszczeniem:Kalosze po czyszczeniu z użyciem Pronto:Kalosze po czyszczeniu z użyciem Hunter UV TECH:Podsumowanie:
Konsystencja i działanie obu preparatów jest takie same, jedynie Hunter UV TECH jest bezzapachowy, a Pronto jak wiadomo ma swój specyficzny zapach.
Cudownych właściwości Hunter UV TECH niestety nie zauważyłam… Co do ceny to Hunter UV TECH kosztuje ok. 40 zł, a Pronto ok. 10 zł i do tego ma większą pojemność. Zdecydowanie bardziej polecam zwykłe Pronto to pielęgnacji drewna, a teraz także… Waszych Hunterów! ;)

SHARE:

8 komentarzy

 1. no prosze jaki szybki i prosty sposob! genialne!

  OdpowiedzUsuń
 2. I love hunter boots!

  Http://Fashioneiric.blogspot.com

  Coline.

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglądają kapitalnie mimo, że piszesz, że masz już je tyle czasu :)
  jaki to rozmiar, tak z ciekawości?
  chciałabym sobie kupić takie same, tylko czerwone :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy po uzyciu Pronto nic nie dzieje sie z kaloszami? Nie kleja się, nie zmienia się struktura? Mam nowe huntery i mają ten nalot, palnuje kupic ten plyn z Huntera ale jak zobaczylam ten post to teraz nie wiem czy nie zaryzykowac i sprobowac pronto?

  OdpowiedzUsuń
 5. nie zauważyłam różnicy przy stosowaniu pronto, działa dokładnie tak samo jak ten spray z Hunter i nawet konsystencja ta samo, nie znam składu tego płynu, ale jestem ogromnie ciekawa, z chęcia bym porównała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Równie dobrze można użyć czernidła do opon - koszt ok. 10-15 pln. Kalosze wyglądają jak nowe!

  PS: Czernidło jest bezbarwne (używam do czerwonych kaloszy)

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig