miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

2013 - moje postanowienia / my wishes

Przygotowałam listę rzeczy, które chciałabym zrobić i osiągnąć, a pod koniec roku powrócę do tego wpisu i sprawdzę czy mi się udało. Najlepsze uczucie to gdy okaże się, że faktycznie zrealizowałam cokolwiek :)

I made a list of things I'd like to do and achieve, and at the end of this year I want to look back and see which I managed to do. It's the best feeling once you actually manage to accomplish something :)1. myśleć bardziej pozytywnie / think more positive2. śmiać i uśmiechać się częściej / laugh and smile more3. cieszyć się każdym dniem / enjoy everyday life4. mniej się stresować nieistotnymi rzeczami / be less stressed about very small and insignificant things5. skupiać się na rzeczach, które mnie uszczęśliwiają / focus on things which make me happy6. gotować częściej i testować nowe przepisy / cook more and try new recipes7. jeść mniej cukru / eat less sugar8. pić więcej wody / drink more water9. codziennie ćwiczyć / exercise everyday10. spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi / spend more time with family and friends11. być bardziej zoorganizowana / be more organized12. robić wiecej rzeczy dla innych / do more things for others13. blogować częściej / blog more14. uczyć się więcej / learn more15. robić więcej zdjęć / take more pictures

pics: weheartit.com
SHARE:

21 komentarzy

 1. bardzo fajne postanowienia :) Trzymam kciuki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. trzymam wiec kciuki za postanowienia <3

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiec czego będziesz robić mniej, skoro masz więcej czasu poświęcać na naukę, spotkania z bliskimi, ćwiczenia, blogowanie - kosztem czego? Mam nadzieję, że nie snu :) - Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic nie zamierzam poćwięcać, a w szczególności snu! po prostu lepiej zoorganizuję swój czas :) im więcej się robi tym czasu wydaje się być więcej!

   Usuń
 4. super lista! tez taka musze zrobic  xoxo from rome
  K.
  kcomekarolina.com

  OdpowiedzUsuń
 5. powodzenia w realizacji postanowień! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh hey, I just found your blog and it's amazing (: Those are exactly the things I need to do more in 2013! (: <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno wszystko Ci się uda!

  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 8. Extra blog. Zapraszam na mój http://hotpepperstyle46.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Sama chciałabym spełnić większość tych postanowień i oby nam się udało. Życzę Ci tego. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

  Zapraszam do siebie:
  www.hayamiblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig