miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

dlaczego znów zaczęłam prowadzić bloga? / why do I started blogging again?

Postanowiłam podzielić się z Wami powodem, dla którego znów po przerwie postanowiłam regularnie aktualizować bloga. Otrzymałam niesamowicie pozytywną wiadomość od czytelniczki i to zmotywowało mnie do napisania tego postu. Dziękuję Natalio :)

I decided to tell you the reason why I started to update my blog regularly again. I got an incredibly positive e-mail from my blog reader and this motivated me to write this post. Thank you Natalia :)


Rok temu z różnych powodów nie byłam w stanie tworzyć nowych postów już tak często. Skupiłam się głównie na szkole, wkładałam w naukę mnóstwo czasu, przez to przestałam robić rzeczy, które mnie uszczęśliwiały. Przez to zaczęło mi brakować motywacji

Many reasons cause that since last year I was unable to update my blog as often as I used to. I focused on school. I put my whole time in studying. I stopped doing all these things which used to make me happy. Because of that I also lost my motivation… Przez to, że tak rzadko aktualizowałam bloga przestałam czuć wieź z czytelnikami i wydawało mi się, że już nikt nie odwiedza tej strony, więc przestałam widzieć sens w kontynuowaniu go...

After I stopped updating my blog I lost this friendly connection with my blog readers and I felt like no one care anymore about this site. I lost the reason to continue this…Traciłam to co dawało mi szczęście, czyli prowadzenie bloga i kontakt z Wami. Po prostu lubię to robić. Mam na myśli nie tylko tworzenie tej strony, ale także śledzenie innych blogów, bo kocham patrzeć na piękne rzeczy, inspirować się, dzielić się swoją opinią. To daje mi to niesamowitą radość!

I was losing something which was giving me happiness - blogging and having contact with you guys. I just love doing it. I also love following other blogs, because I love looking at beautiful and inspiring things, sharing my opinion… It gives me so much of joy!Niech to na co poświęcanie najwięcej czasu w ciągu dnia będzie dla Was przyjemnością. Trzeba robić w życiu to co się kocha :)

My advice - focus on things which give you happiness. Because you should do something you love in your life :)pics from: weheartit.com
SHARE:

18 komentarzy

 1. bardzo się cieszę z Twojego powrotu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Weronika: bardzo mi miło :))

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładny blog, świetny post, motywujący :)
  życzę wytrwałości i wielu inspiracji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Love this post!

  http://colorsandthreads.blogspot.in/

  OdpowiedzUsuń
 5. Welcome back :) :* ...Happy Newy Year :))...following you... check out my blog ...http://in2-myworld.blogspot.in/2013/01/2nd-diyhow-to-revamp-your-old-shoes.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia i wytrwałosci :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak ja też kocham blogować, to daje taką satysfakcjęi jaka to przyjemność!
  https://www.facebook.com/kardisebyk

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś piękną kobietą, masz pasję i niemały talent. Twój blog jest ciekawy i estetyczny, jednak moim zdaniem zbyt... idealny. Tworzysz ładne stylizacje, ale brakuje mi tu trochę własnej inwencji typu, czegoś innego niż wszędzie, zestawu z second handu(chociaż widziałam pojedyncze sztuki :)), szafy mamy, czy babci, czegoś zrobionego własnoręcznie. Idealne są też Twoje obrazki ,,inspirations"; fakt,to że są piękne, sprawia przyciągają oko, ale do czego ma inspirować piesek w złotej koronie? Życzę powodzenia i mam nadzieję, ze jeden mniej pozytywny komentarz nie zrazi Cię, bo nie wydajesz się być tego typu osobą, której to przeszkadza. Czekam na więcej finezji. Pozdrawiam - Ola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za szczery komentarz! :) sh odwiedzam, bo można znaleźć ciekawe, a przede wszystkim oryginalne rzeczy w bardzo okazyjnych cenach. niestety ostatnio brakuje mi czasu, żeby w ogóle na zakupy chodzić i robię głównie internetowe ;)
   co do postów "inspirations" to faktycznie tytuł może trochę mieszać haha ogólnie wstawiam zdjęcia, które wpadły mi w oko i insipirują mnie do robienia podobnych :)
   nie chcę, żeby ten blog był typowo szafiarski, dlatego będę stopniowowo dodawać rzeczy związane z fotografią, podróżami, gotowaniem, kosmetykami czy moimi przemyśleniami, które chce gdzieś zapisać… zobaczymy jak to się sprawdzi!
   dziękuję bardzo za rady, wszystkie biorę do serca i staram się cały czas zmieniać w dobrym kierunku :)

   Usuń
 9. Awwww Love the starbucks coffee, totally amazing shot. I've just uploaded a new outfit featuring loooads of neons and metallics, quite provoking I believe, tell me if you're provoked ;)

  xx The Provoker
  http://www.the-provoker.com/2013/01/neon-metal.html

  OdpowiedzUsuń
 10. amazing pics!

  www.lessismoreblog.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Julka, jestem z Tobą! Dziękuję ;*

  Natalia

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig