miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

3 NATURALNE metody na pozbycie się BÓLU GŁOWY - sprawdzone!

Dzisiaj podzielę się z Wami naturalnymi metodami na pozbycie się bólu głowy - już jeden z nich wypróbowałam i działa!

1. wypij szklankę wody
Często powodem bólu głowy jest odwodnienie, dlatego staraj się mieć zawsze butelkę wody przy sobie i pić ją małymi łyczkami.

2. imbir
To właśnie ten sposób wypróbowałam! Muszę przyznać, że rzadko pojawia się u mnie ból głowy, ale po zabiegu wyrywania ósemek uśmierzałam ból właśnie pijąc herbatki z korzeniem imbiru i muszę przyznać, że pomagały :)

3. jabłka
Jabłka mogą łagodzić ból głowy. Tak samo - ocet jabłkowy, który ma właściwości regulujące pH naszego ciała, a nieprawidłowe pH może być właśnie przyczyną bólu głowy!
Dodaj 2 łyżki octu jabłkowego do szklanki wody lub soku jabłkowego - tak przygotowaną miksturę wypij i to powinno złagodzić ból.
Może przez codzienne picie mojej mikstury (http://www.youtube.com/watch?v=OVaiRxqRDbQ - instrukcja jak przyrządzić) z octem jabłkowym nie miewam bólów głowy? :)

Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram, YouTube i Twitter

SHARE:

2 komentarze

  1. Ja na szczęście rzadko mam problemy z bólem głowy, jednak gdy już jest to sięgam po tabletkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety czasami ból jest tak silny i tak dokuczliwy, że nie da się z nim walczyć naturalnymi sposobami. Tak mam z bólem głowy, kiedy mam miesiączkę i wtedy po prostu muszę wziąć pyralginę, żeby być w stanie normalnie funkcjonować.

    OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig