recenzja LAKIERU do paznokci - O.P.I - A-taupe the Space Needle - szary brąz - idealny na zimę!


Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją lakieru do paznokci. Nie robię takich recenzji za często, a chyba powinnam, bo w końcu jestem lakierową maniaczką i z żadnej drogerii nie wyjdę bez nowego lakieru ;)
Osoby, które oglądają mój kanał na YT pewnie wiedzą, że uwielbiam lakiery marki O.P.I. Kocham ich jakość, pędzelek (ma idealną grubość) i klasyczne opakowanie. Rzadko kupuje je w regularnej cenie, bo niestety są trochę drogie - w Polsce ok. 50 zł! Tutaj w Stanach można je dostać za ok. $10-$15 w stacjonarnych sklepach, a w TJ Maxx można czasami znaleźć okazje i złapać te lakiery za kilka dolarów.

Lakier na zdjęciach pochodzi z kolekcji "Touring America" i nazywa się "A-taupe the Space Needle". Ma odcień szarego brązu, wpada nawet w nieco zielonkawy odcień. W sztucznym oświetleniu wpada w bardziej szary odcień. Kolorek jest niesamowicie uniwersalny i pasuje do wszystkiego, co jest jego ogromnym plusem, bo nie lubię gdy lakier nie zgrywa mi się z kolorem stroju ;)Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram, YouTube i Twitter

SHARE:

11 komentarzy

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig