miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

ŻEL ALOESOWY Gorvita - Rabka SPA Minerale - porównanie do żelu bioaloesowego i recenzja


Zrobiłam już recenzję na moim kanale YT, ale zdałam sobie sprawę, że nie opublikowałam jeszcze tej recenzji tutaj, tak więc czas najwyższy :)


Rabka Spa minerale, żel, 200 ml
Opis producenta: Żel przeznaczony jest do pielęgnacji skóry całego ciała. Zawarta w składzie, bogata w mikroelementy i biopierwiastki, wodorowęglanowo - chlorkowo - sodowa - bromkowo - jodkowo - borowa lecznicza woda mineralna z uzdrowiska Rabka, stosowana jest od lat w balneologii jako naturalny i skuteczny środek pomocny przy problemach skórnych. Wzbogacona o naturalne ekstrakty aloesu i lawendy, znajduje zastosowanie jako środek wspomagający przy problemach skóry trądzikowej, łojotoku, łuszczycy, grzybicy i alergii skórnej (jony manganu i wapnia).

Skład: Aqua (modyfikowany roztwór leczniczej wody mineralnej: wodorowęglanowo - chlorkowo - sodowej - bromkowo - jodkowo- borowej z uzdrowiska Rabka S.A.), Aloe vera Extract, Lavandula angustifolia Flower Extract, Propylene Glycol, Glicerine, D'Panthenol, Carbomer, Triethanoloalamine, Allantoin, Polisorbate 20, DMDM Hydantoin.

Moja opinia: 

Cena: 13.99 zł / 200ml

Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram, YouTube i Twitter

SHARE:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig