miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

NAJLEPSZE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU, czyli moje HITY 2014!

NAJLEPSZE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU, czyli moje HITY 2014! Jesteście ciekawi, które produkty podbiły moje serce w ubiegłym roku? :)


Filmik trochę opóźniony, ale jak najbardziej aktualny :)

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter

SHARE:

3 komentarze

  1. Bardzo się cieszę, że zmieniłaś „konstrukcję” bloga. Teraz ładuje się o wiele sprawniej :) Chciałam Ci bardzo podziękować za polecenie podkładu mineralnego z Liliy Lolo. Zamówiłam , sprawdziłam i jestem zachwycona, aż teściowa się pytała co mam za podkład bo tak super wygląda. Do tej pory był to problem gdyż cierpię na Atopowe Zapalenie Skóry i wszystko co próbowałam do tej pory, albo miało średnie krycie, albo wysuszało jeszcze bardziej twarz i się osypywało. Tak, więc jeszcze raz DZIĘKUJĘ :) Zastanawiam się teraz nad kupnem pędzla do tego podkładu(bo mój już się strzępi) i chciałam zapytać czy ten z Liliy Lolo jest godny uwagi i ceny?

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo super! ale się cieszę, że u Ciebie również sie sprawdza :) co do pędzla to mi bardziej niż ten z lily lolo odpowiada everyday minerals (dostępny np. na allegro), bo lily lolo jest nieco za duży i bardziej szorstki.
    ogromnie mi miło, że się podoba, że nowy wygląd bloga się podoba :) trochę się napracowałam, ale efekty były tego warte!

    OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig