miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Dlaczego zmieniłam zdanie na temat suplementacji?

Dlaczego zmieniłam zdanie na temat suplementacji i co tak naprawdę o tym sądzę?

Koko Kurak: Przyswajalność witamin i minerałów w suplementach diety jest na poziomie kilku procent, nie kupujcie tego syfu. Odżywiajcie się zdrowo, a nie łykajcie chemii.

Koko, też miałam identyczne zdanie jak Ty i to przez wiele lat. Naczytałam się, że suplementy to chemia - i fakt część z nich jest - w szczególności te najtańsze są gorsze niż proszek do prania, ale jednak od kiedy przyjmuje dobre jakościowo (!) suplementy czuję się o wiele lepiej i do tego moje wyniki badań wreszcie się poprawiły, więc potwierdzam, że jeśli prowadzi się dobrze zbilansowaną dietę i uzupełnia to co trzeba suplementami to wtedy jest idealnie.
Jednak warto pamiętać, że jeśli ktoś żywi się batonikami i pączkami, a składniki niezbędne do życia uzupełnia pigułkami to nic dobrego z tego nie wyniknie, a takie suplementy nawet nie będą w stanie się wchłonąć i tu już pomijam fakt jakości.

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter

SHARE:

2 komentarze

  1. Ja raczej podchodzę do sprawy sceptycznie ale i tak suplementuje B12. Teraz biorę też wierzbownicę, ale jeszcze nie widzę efektów, chociaż już półtora opakowania za mną... Ale jestem cierpliwa :D

    OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig