miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Depilacja BIKINI brazylijska - czy warto się krępować? - TYDZIEŃ Z JULIĄ #3

Depilacja BIKINI brazylijska - czy warto się krępować? - TYDZIEŃ Z JULIĄ #3
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter


SHARE:

5 komentarzy

 1. Ja tak samo, mimo wszystko mam obawy, ale chyba jednak warto...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie z innej beczki - mogłabyś nakręcić coś o podróżach zagranicznych? Chciałabym w te wakacje wyjechać na wakacje za granicę z chłopakiem - bez rodziców czy opiekunów szkolnych. Myślałam o Francji. Jestem jednak dość nieśmiała, boję się że się nie dogadam (mimo iż w zeszłym roku w Chorwacji całkiem dobrze mi szło), żadne z nas nigdy nie leciało samolotem. Ja się boję nawet jechać gdzieś dalej w Polskę pociągiem. Czuję jednak, że muszę zacząć się usamodzielniać i myślę, że to mógłby być krok w tę stronę. Słyszałam historię Twoją i Twojego chłopaka, dlatego może mogłabyś opowiedzieć jak wyglądała wasza podróż od technicznej strony, gdzie mieszkaliście, jak sobie radziliście w obcych miastach, jakie są koszty takiego wyjazdu. Byłabym bardzo wdzięczna :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku bardzo się bałam bikini brazylijskiego. Przekonała mnie przyjaciółka, która regularnie odwiedza salon depilacji woskiem Time for Wax. Za pierwszym razem wybrałam się razem z nią. Ból był do zniesienia, ale mimo to przekonałam się do wosku - wszystko dzięki efektom :) Warto przełamać pierwsze "lody", później już będzie tylko lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj kochana . Mam pytanie odnośnie depilacji laserowej bikini. Jak przekonać ten wstyd . Chciałabym skorzystać z depilacji głębokiej Ale bardzo się wstydzę . I czy po takim zabiegu można iść na solarium po 2-3 dniach i zasłonić depilowane partie ciała ?

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig