miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

KWASY NA TRĄDZIK - efekty po TRZECIM zabiegu! Zdjęcia PRZED/PO - część 3

KWASY NA TRĄDZIK - efekty po TRZECIM zabiegu kwasami - zdjęcia PRZED/PO - Peeling Dyniowy DermaQuest
Peeling Dyniowy DermaQuest

z AHA, BHA, Probiotykami i Niacynamidem.

"Terapeutyczny zabieg dyniowy to normalizujący program terapeutyczny przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.
Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do palmitynianu retinylu - prekursora witaminy A.

Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych.
Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona,
rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.
W zależności od wskazań, zabieg należy łączyć z oczyszczaniem manualnym, peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją."

Cena: 219złDlaczego Peeling Dyniowy z DermaQuest?

"Wyciąg z dyni jest bardzo bogaty w prowitaminę A czyli beta-karoten. Retinoidy zawarte w peelingu regulują pracę gruczołów łojowych, wpływają na keratynizację naskórka niwelując zmiany zapalne (również ropne), krosty i zaskórniki. Miąższ z dyni to także źródło enzymów proteolitycznych jak: ksylanoza, glukanaza i celulaza. Enzymy proteolityczne rozpuszczają desmosomy, dzięki czemu wraz z zawartymi w preparacie AHA i BHA działają eksfoliacyjnie. Peeling zawiera również enzymy proteolityczne pozyskiwane na drodze organicznego rozkład u dyni. Składnik ten oprócz działania eksfoliacyjnego pełni rolę probiotyku, przywracając równowagę mikroflory skóry oraz poprawiając przyswajanie przez skórę innych składników aktywnych."

skóra przed drugim zabiegiem:


fotorelacja z efektów przed i po pierwszym zabiegu - tutaj
fotorelacja z efektów przed i po drugim zabiegu - tutaj
skóra po 1 dniu od zabiegu:

skóra 


po 2 dniach od zabiegu:

skóra po 1 tygodniu od zabiegu:
Podsumowanie kuracji peelingiem dyniowym na trądzik

Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszej części serii o kwasach to zapraszam tutaj.
Fotorelacja z efektów przed i po drugim zabiegu - tutaj

Miałam tym razem wykonany peeling dyniowy, który jest delikatniejszy i nie powoduje takiego złuszczania jak peeling Jessnera. Moja skóra łuszczyła się intensywnie tylko przez jeden dzień. Skóra była gładka i nie była przesuszona po zabiegu.

Sam zabieg miałam wrażenie, że był mniej przyjemny niż peeling Jessnera - skóra mocniej piekła, ale może było to spowodowane zadrapaniami na skórze twarzy przez co kwas wnikł głębiej niż miał ;)

Jestem niesamowicie zadowolona z efektów po ostatnim zabiegu! Skóra jest widocznie gładsza, a przebarwień jest o wiele mniej.

PRZED (dzień pierwszego zabiegu) / PO (po tygodniu od trzeciego zabiegu)


Zabieg wykonałam w klinice Beauty Skin w Warszawie.

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter

SHARE:

9 komentarzy

 1. Julia ja Ci polecam ziołowy peeling Jadwiga, ja jestem po 4 zabiegu i praktycznie nie ma śladu po bliznach, a miałach nawet gorsze niż Twoje. Długo chodziłam na kwasy, ale według mnie one prawie nie pomagają. Ten peeling jest bardzo dobry, efekt widoczny jest po miesiącu, widać jak skóra pracuje. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. efekty widać gołym okiem! buzia jest zdecydowanie mniej zaczerwieniona i po prostu piękniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromna roznica! Szczegolnie prawy policzek! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem po peelingu kawitacyjnym i teraz pierwszy dzień po drugim zabiegu kwasem migdałowym ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie widać efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzieś widziałam już recenzję tego kwasu :) Jak na razie moja przygoda z kwasami zaczęła się i kończy na wizycie w Esthetic SPA. Jakoś boję się zrobić sama takie złuszczanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W przypadku cer trądzikowych oraz problematycznych bardzo dobre efekty oczyszczające oraz niwelujące drobne krosty, przebarwienia a także rozszerzone pory można uzyskac dzięki terapii odpowiednio dobranymi kwasami. Polecane są kwasy medyczne np. kwas salicylowy lub pirogronych które najlepiej wykonac w serii w odstępach ok 2-tygodniowych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przy trądziku skuteczne są też zabiegi laserem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kwas bardzo pomaga bardzo na trądzik, ale należy z nim uważać.

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig