miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

FOODBOOK (wegański i bezglutenowy) #8

Kolejna część apetycznych zdjęć, które udało mi się zrobić do tej serii na blogu już jakiś czas temu. Obiecuję, że następny foodbook będzie w formie wideo! Zapraszam do oglądania :)


Tortilla z czarną fasolą, wegańskim serem i majonezem oraz płatkami drożdżowymi, oregano, bazylią - proste i smaczne :)Acai Bowl z daktylowymi karmelkami :)


Znów ukochane Acai Bowl!

Pierwszy raz wypróbowałam słynną Philz Coffee - wzięłam bezkofeinową i nie smakowała mi w ogóle ;) Podobno ich "standardowa" kawa jest za to rewelacyjna, więc sprawdzę następnym razem.Eggplant Parmesan - moja wersja ;)

Pitaya Bowl!

Podobno największy Whole Foods w Stanach - w Austin, Texas - wcale nie był tak wielki jak opisywano i fakt było kilka innych produktów niż w LA, ale też brakowało tych, które w LA były ;)


Lokalna Kombucha

Świeży syrop klonowy - do wyboru do koloru - od najjaśniejszego do najciemniejszego

Były też miody

Orzechy

Masło orzechowe


Wegański dział w Whole Foods

Ceny trochę wysokie..


Obiad w "stołówce", która podobno miała być jedną z lepszych wegańskich restauracji w Austin i to było mocne rozczarowanie - jedzenie kompletnie bez smaku, dziwny klimat miejsca.. Jestem na nie.

Pitaya Bowl w Austin - strasznie drogo! Taniej jest w LA :(

Curry w Bouldin Creek Cafe - smakowało ;)

Mój chłopak wziął inne danie i zjadł z tego tylko pomidory i szpinak ;) Corn bread i fasolka zostały..


Nie zakochałam się w gastronomii w Austin, jedzenie nie zachwyca tak jak w LA, a ceny dosyć wysokie. Austin miało być tanie, a jedzenie niesamowicie smaczne, więc miałam pewne oczekiwania i po prostu byłam zawiedziona ;) Może Wy macie do polecenia jakieś ciekawy knajpy w Austin?

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter

SHARE:

2 komentarze

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig