miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Q&A Czy można biegać i pływać z kubeczkiem? Czy przecieka lub boli?

Zadawaliście mnóstwo pytań dotyczących kubeczka, dlatego postanowiłam na nie odpowiedzieć w tym filmie. Zapraszam do oglądania!Pytania od was:


Czy można ćwiczyć z kubeczkiem?


Czy można biegać z kubeczkiem?


Czy kubeczek przecieka?


Czy wkładanie kubeczka boli?


Czy daje to uczucie "przepełnienia" i daje uczucie ze pora opróżnić kubeczek, w sensie czy czujesz ze czas na opróżnienie?


Czy może to przeciekać, albo jakoś się przesunąć powodując przeciekanie?


Przez ile dni można to stosować kubeczek?


Czy kubeczek nie boli?


A mnie ciekawi jak to opróżnić i wyczyścić w umywalce jak nie mamy drugiego na zmianę?


A co jeśli chodzi o siusiu? Jest kubeczek jest jakoś odczuwalny?


Czy kubeczek przecieka?


A jak wyciągasz kubeczek to ile płynu w nim jest?


Czy kubeczek menstruacyjny używa się również w nocy podczas spania?
Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

2 komentarze

  1. Mówisz, że używasz jednorazowych wkładek higienicznych. Osobiście z całego serca polecam wkładki wielorazowe. Przerzuciłam się na nie po wypróbowaniu jednorazowych ze wszystkich możliwych firm, wszystkie mi się odklejały, przesuwały, zwijały a nawet wypadały, przez co odczuwałam duży dyskomfort podczas normalnych czynności, a najgorzej było podczas ćwiczeń. I rok temu usłyszałam o wielorazowych wkładkach, zamówiłam 2 rodzaje, zdecydowałam się w końcu na droższe i trochę grubsze, ale są idealne i do tego czuję, że nie zaśmiecam środowiska przez codziennie używanie jednorazówek. Są różne firmy, ale mi najbardziej podpasowały te: http://www.kokosi.pl/101-welur?p=2 Teoretycznie to są minipodpaski, a nie wkładki, ale stricte wkładki mi akurat przeciekały, ale może akurat to wina mojego organizmu:) Polecam z całego serca Julcia!:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej :* Dziękuję za informacje! Poszukam tego typu wkładek :) Lubię takie ekologiczne rozwiązania! Te podpaski są jednak nieco za grube :( Największym plusem wkładek jest to, że są tak cienkie, że praktycznie niewyczuwalne ;) więc będę szukać dalej :) ale dziękuję prześlicznie za informacje :*

      Usuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig