30.07.2016

Depilacja laserowa VECTUS - efekty po roku, moja opinia

Jesteście ciekawi jakie są u mnie efekty depilacji laserowej Vectus po ponad roku od pierwszego zabiegu? Zapraszam do oglądania :)
efekty po roku od pierwszego zabiegu depilacji laserowej Vectus
Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

3 komentarze

  1. Moja znajoma wykonuje takie zabiegi i jest naprawdę zadowolona, jej nogi są całkiem gładkie. Niestety cena takiej kuracji może odstraszać przez co nadal pozostanę przy kremach do depilacji. Posiadam obecnie jeden który w przeciwieństwie do tanich specyfików z drogerii nie powoduje zerwania włosa przy nasadzie tylko depiluje je w całości z cebulkami. Naprawdę dobra alternatywa dla tych których aktualnie nie stać na taki depilator. Możecie zobaczyć recenzję tego kremu na moim blogu :) zapraszam i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Julio, a jak depilacja gornej wargi? Jestes zadowolona? Jakie efekty po czasie i czy mialas duze podraznienia po zabiegu? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na efekt końcowy depilacji laserowej składa się wiele czynników. To bardzo dobrze, że ma Pani taką świadomość. Pozwala to na realne ocenienie skutków zabiegowych w stosunku do oczekiwań. To bardzo zdrowe podejście :) Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z efektów. Również polecam Vectus.

    OdpowiedzUsuń

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig