miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Depilacja laserowa VECTUS - efekty po roku, moja opinia

Jesteście ciekawi jakie są u mnie efekty depilacji laserowej Vectus po ponad roku od pierwszego zabiegu? Zapraszam do oglądania :)
efekty po roku od pierwszego zabiegu depilacji laserowej Vectus
Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

4 komentarze

 1. Moja znajoma wykonuje takie zabiegi i jest naprawdę zadowolona, jej nogi są całkiem gładkie. Niestety cena takiej kuracji może odstraszać przez co nadal pozostanę przy kremach do depilacji. Posiadam obecnie jeden który w przeciwieństwie do tanich specyfików z drogerii nie powoduje zerwania włosa przy nasadzie tylko depiluje je w całości z cebulkami. Naprawdę dobra alternatywa dla tych których aktualnie nie stać na taki depilator. Możecie zobaczyć recenzję tego kremu na moim blogu :) zapraszam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Julio, a jak depilacja gornej wargi? Jestes zadowolona? Jakie efekty po czasie i czy mialas duze podraznienia po zabiegu? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na efekt końcowy depilacji laserowej składa się wiele czynników. To bardzo dobrze, że ma Pani taką świadomość. Pozwala to na realne ocenienie skutków zabiegowych w stosunku do oczekiwań. To bardzo zdrowe podejście :) Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z efektów. Również polecam Vectus.

  OdpowiedzUsuń
 4. Depilacja laserem Vectus to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zalecana jest seria zabiegowa - około 6 sesji. Warto raz do roku poddać się zabiegowi "przypominającemu", który potrzyma efekty.

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig