miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Piękna SKÓRA - najprostsza RADA!

Piękna SKÓRA - najprostsza RADA! - zapraszam do oglądania :)
Piękna SKÓRA i nawodnienie organizmu - najprostsza RADA!

Ile wody pić w ciągu dnia?
Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

7 komentarzy

 1. Hey Julia bardzo się miło ciebie ogląda :) może mogłaby mi pomóc od jakiegoś czasu borykam się z bolesnym trądzikiem stosuje maści punktowe które pomagają ale również bardzo wysuszaja.moze mogłabyś mi powiedzieć co by mi pomogło . Może mógłbyś nagrać film o dokładnej porannej i wieczornej pielęgnacji po kolei jak używasz produktów

  OdpowiedzUsuń
 2. A jaka wodę polecasz?dostępan w Polsce

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka wodę polecasz?dostępan w Polsce

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio też się złapałam na tym, że za mało piję w ciągu dnia - właśnie po tym, że byłam jakaś taka śnięta i bez energii. Poza tym zauważyłam, że jak za mało piję wody to zaczynam miewać bóle głowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana mam dwa ważne pytania:
  1. co byś poleciła na hormony- bardzo niski progesteron i znacznie podwyższony testosteron- stosuję technikę odwróconych nasion czyli od 1-15 dnia cyklu spożywam siemię lniany lub pestki dyni a od 16-30 dnia cyklu pestki słonecznika i sezam, co jeszcze mogłabym włączyć do diety? jakie zioła?
  2. od dłuższego czasu mój stolec jest bardzo luźny nie mam ani bólów brzucha, wzdęcia są rzadko czy to może być coś niepokojącego? bardzo dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam kochana :)

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig