miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Najwygodniejsze SPODNIE, czyli moje ulubione haremki!

Dostaję od Was często pytania o moje spodnie - haremki/alladynki/hammer pants, w których bardzo często chodzę. Z prostej przyczyny - są niesamowicie wygodne i bardzo uniwersalne :) Przygotowałam dla Was zestawienie tego typu spodni.


Czym charakteryzują się haremki i jak je nosić?

Haremki są to przewiewne i luźne spodnie. Są wykonane z miękkiego dżerseju, dzięki czemu są to jedne z najwygodniejszych spodni. Charakteryzują się niskim krokiem, kieszeniami po bokach i elastycznymi marszczeniami u dołu nogawek. Alladynki są modne już od dobrych kilku lat. Można je zestawić z balerinkami, tenisówkami, a nawet obcasami. Osobiście lubię je łączyć z butami UGG.
Mają swoje plusy i minusy. Są bardzo wygodne. To idealne spodnie do podróży - nie są aż tak nieoficjalne jak dresy, ale są za to tak samo ciepłe i praktycznie. Pięknie podkreślają zgrabne łydki. Są luźne w talii i biodrach. Nie da się jednak ukryć, że alladynki skracają sylwetkę, więc w tych spodniach najlepiej prezentują się wysokie dziewczyny. Pomimo, że nie mam wymiarów modelki to i tak z haremek nie rezygnuję i nadal je uwielbiam :)


dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutaj

dostępne: tutajMoje kanały YouTube: Julia Caban kanał YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter

SHARE:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig