miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Dlaczego musiałam przejść z diety WEGAŃSKIEJ na PALEO?

Dlaczego musiałam przejść z diety WEGAŃSKIEJ na PALEO? W tym wpisie dowiecie się dlaczego i w jaki sposób dieta wegańska spowodowała u mnie zaostrzenie przewlekłej choroby autoimmunologicznej - Leśniowskiego-Crohna. Dostaję od Was często pytania dotyczące mojej diety, dlatego postanowiłam podzielić się z Wami moją historią. Opowiadam o tym jak zaczęła się moja przygoda z dietą wegańską/roślinną, a także później witariańską/surową/frutarianizmem. Jakie skutki uboczne stosowania różnych diet (od diety wegańskiej, przez dietę surową, a następnie paleo) u mnie wystąpiły i na co warto zwracać uwagę, by stosowanie różnych diet było bezpieczne. Zapraszam do oglądania! 

Kliknij poniżej, by obejrzeć


Wszystko o czym mówię, wszystkie linki dostępne pod opisem filmu tutaj - [link].

Moje kanały YouTube: JULIA YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę FacebookInstagram i Twitter
SHARE:

5 komentarzy

 1. Julia, czy masz grupę krwi 0? U MNIE TEZ NASTĄPIŁA poprawa po zastosowaniu paleo, a jest to dieta wskazana dla gr krwi 0.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, miło ogląda się Twoje filmy :) Czy próbowałaś diety scd? Dieta zakłada zupełne wyzdrowienie po dwóch latach jej stosowania:) Sama obecnie na niej jestem (ze względu na wzjg) i czuje się bardzo dobrze, dieta jest trochę zbliżona do paleo. Wcześniej stosowałam protokół autoimmunologiczny ale nie do końca mi pasował. Co ciekawe, zanim przeszłam na scd robiłam testy na nietolerancje pokarmowe i okazało się że mam (co prawda niską) nietolerancję na jajka a teraz jem je codziennie i nie mam objawów. Czy masz jakieś doświadczenia w tej kwestii? Pozdrawiam ciepło, Ania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej Ania, czy można się jakoś z Tobą skontaktować? Też mam WZJG, niestety od bardzo długiego czasu zaostrzenie i nie wiem co więcej mogę robić :(

   Usuń
 3. Hej czy robiłaś test na nietolerancję pokarmową?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Cóż nie mam większego problemu z dietą ale warto obejrzeć choćby ku przestrodze :)

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig