15.11.2017

SUPLEMENTY, do których zawsze wracam!

Pokazuję Wam moje ulubione suplementy, do których zawsze wracam :) Opowiem również o suplementach, które stosuję przy chorobie Leśniowskiego-Crohna i PCOS.

Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].
Wasze opinie:


SHARE:

3 komentarze

 1. Hej kochana!
  Mam wstydliwy problem ale chyba jesteś moją ostatnią deską ratunku. Praktycznie od dwóch lat dopadają mnie problematyczne infekcje intymne. Obydwoje z chłopakiem bardzo dbamy o higienę i zdrowie, unikamy toalet publicznych i skupisk bakterii takich jak baseny, a mimo to ten koszmar się nie kończy i średnio co miesiąc-dwa tracę masę nerwów, pieniędzy i czasu na leczenie. Byłam u kilku ginekologów ale każdy jak mantrę powtarza, że taka już jest przypadłość kobiet. Już dawno odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ale na nic się to nie zdało. Potwornie mnie ta kwestia dołuje i okropnie zaniża pewność siebie. Czy mogłabyś mi coś doradzic? Albo napisać posta na ten temat? Myślę ta sprawa spędza sen z powiek wielu kobietom.
  Pozdrawiam Cię gorąco i dziękuję za to co robisz prowadząc tego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :) trafiłam nie dawno na twój blog. Zawarte w nim informacje są bardzo cenne. Podziwiam Cię i ciesze się, że wzięłaś zdrowie we własne ręce i osiągnęłaś tak duże rezultaty. Sama w ciągu pół roku dowiedziałam się o licznych chorobach ( hashimoto, hiperprolaktynemia,endometrioza i niepękające pęcherzyki). Podejrzewam, że dużo osób zgłasza się do Ciebie z prośbą o pomoc ale i ja chciałabym o nią prosić. Również bardzo chciałabym doprowadzić swój organizm do lepszej kondycji . Czy mogłabym przedstwić Ci mój plan działania (tzn. suplementy jakie mam zamiar zakupić i zioła)oczywiście mam też zamiar zacząć stosować dietę? Czy mogłabym przesłać Ci gdzieś na meila krótkie streszczenie choroby wraz suplementami i ziołami? Sama nie wiem co przy takiej ilości przypadłości najlepiej byłoby zacząć stoswać. Szczególnie zależy mi aby uregulować hormony. Myślę, że Twoja pomoc i porady byłyby nieocenione gdyż masz już ogromną wiedzę. Gdyby była możliwość to prosiłabym o adres email. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :) trafiłam nie dawno na twój blog. Zawarte w nim informacje są bardzo cenne. Podziwiam Cię i ciesze się, że wzięłaś zdrowie we własne ręce i osiągnęłaś tak duże rezultaty. Sama w ciągu pół roku dowiedziałam się o licznych chorobach ( hashimoto, hiperprolaktynemia,endometrioza i niepękające pęcherzyki). Podejrzewam, że dużo osób zgłasza się do Ciebie z prośbą o pomoc ale i ja chciałabym o nią prosić. Również bardzo chciałabym doprowadzić swój organizm do lepszej kondycji . Czy mogłabym przedstwić Ci mój plan działania (tzn. suplementy jakie mam zamiar zakupić i zioła)oczywiście mam też zamiar zacząć stosować dietę? Czy mogłabym przesłać Ci gdzieś na meila krótkie streszczenie choroby wraz suplementami i ziołami? Sama nie wiem co przy takiej ilości przypadłości najlepiej byłoby zacząć stoswać. Szczególnie zależy mi aby uregulować hormony. Myślę, że Twoja pomoc i porady byłyby nieocenione gdyż masz już ogromną wiedzę. Gdyby była możliwość to prosiłabym o adres email. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig