miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Straciłam ważne dokumenty, filmy i zdjęcia!Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].SHARE:

5 komentarzy

 1. Muszę stwierdzić że bardzo dużo ciekawych wątków jest na tym blogu.Szkoda tylko że dopiero dziś się o nim dowiedziałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się twoje filmiki. Są takie praktyczne, nagrywaj dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej Julia. Od kilku lat mam problem z wypadaniem włosów, niedoborem żelaza (mimo ciągłej suplementacji), ostatnio doszły do tego problemy z nieregularną miesiączką, hormonami, niedoborem ferrytyny, ciągłym zmęczeniem. Mam niedoczynność tarczycy, ale odkąd leczę wyniki są w normie. Masz może pojęcie o co mogłoby chodzić? Z tego co czytam nasuwa mi się problem złego wchłaniania,które mogłoby mieć związek z żelazem, ferrytyną, włosami, a nawet z hormonami. Masz może jakieś rady? Lekarze tylko przepisują leki na leczenie skutków, ale przyczyna chyba rozwija się coraz bardziej, bo biorę coraz większe dawki leków, a wyniki są coraz gorsze..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :) Jaką dietę i styl życia prowadzisz? Czy masz oprócz niedoborów również objawy fizyczne np. wzdęcia, ból brzucha itd.? Jeśli tak to kiedy one występują? Jakie leki przyjmowałaś przez dłuższy czas, np. antykoncepcja hormonalna?

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :). Nie przestrzegam żadnej diety, jem wszystko, zazwyczaj są to bułki/makarony. Nie jem zbyt zdrowo, ale wydaje mi się, że na tyle normalnie, że nie powinnam mieć niedoborów z tego powodu. Objawów fizycznych zazwyczaj nie mam, czasami tylko boli mnie żołądek. Jedyne leki jakie biorę to euthyrox na tarczycę, reszta ta mnóstwo witamin i żelaza :). Aha i dodatkowo progesteron 7 dni w miesiącu przez 3 miesiące. Myślę, że po części winowajcą jest stres, ale nie wydaje mi się żebym stresowała się do tego stopnia by mieć takie dolegliwości :(.

   Usuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig