miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Dyson AirWrap | Najlepsza Suszarko Lokówka na ŚWIECIE?! 😱

Pokazuję Wam jak układam włosy przy użyciu Dyson AirWrap i dzielę się trikami, które się u mnie sprawdziły. Na czym polega technologia zastosowana w tym urządzeniu? Czy Dyson Airwrap jest faktycznie wart swojej ceny?

Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].
SHARE:

12 komentarzy

 1. Fajna sprawa taki sprzęcik, na razie jednak zostanę przy wałkach :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wałki są super :D tylko szkoda, że włosy tak szybko opadają :(

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. zgadzam się! powinna być minimum dwa razy niższa

   Usuń
  2. Cena wynika z zastosowanej technologi, podczas wykonywania stylizacji temperatura nie przekracza 150 stopni jest mierzona 40 razy na sekundę, dzięki temu używając urządzenia codziennie nie jesteśmy w stanie spowodować uszkodzeń. Bardzo duże znaczenie ma również fakt, ze jest to urządzenie wielofunkcyjne, może być ono lokówką, loko-suszarką, suszarką czy falownicą. Moim zdaniem jest wart każdej złotówki, lepiej zapobiegać uszkodzeniem, niż je potem niwelować drogimi zabiegami uzupełniającymi, aby były lśniące i gładkie.

   Usuń
 3. Cześć Julia! Totalnie komentarz nie do tego posta, ale jest najnowszy, więc... Czy masz może jakieś przemyślenia na temat co najbardziej pomogło ci przywrócić hormony do normy? Jak najlepiej obniżyć poziom androgenów? Proszę Cię o odpowiedz, dziękuję :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym filmiku: http://www.juliacaban.pl/2019/03/jak-naturalnie-wyleczyam-pcos-zespo.html zrobiłam podsumowanie tego co najbardziej mi pomogło :)

   Usuń
 4. Super sprzęt, ale cena zaporowa. Niestety... Może w sumie warto trochę odłożyć bo to zakup na lata w sumie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę, że inne firmy zaczną produkować coś podobnego w niższej cenie :)

   Usuń
 5. Cześć Julia, jako, że jesteś szczęśliwą w posiadaczką Dysona i Revlona one step napisz proszę, czy rzeczywiście warto wykosztować się na Dysona airwrap, choć cena jest kosmiczna, czy revlon też jest dobrym produktem? Pozdrawiam ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie warto :) Revlon tak samo dobrze układa włosy, ale jedyny minus to wysoka temp. gdy używa się "high" ustawień. Dlatego najlepiej wysuszyć włosy suszarką do 80-90%, a dokończyć układanie revlonem, by nie męczyć włosów za długo tym gorącym powietrzem. Różnica w cenie jest bardzo duża i dyson byłby wart zakupu gdyby kosztował maksymalnie $200-300, ale nie $600 z podatkiem ;)
   Ogólnie bardzo lubię markę Dyson (mam też ich odkurzacz i oczyszczacz powietrza), ale ta suszarko lokówka nie jest warta aż tyle $. Teraz Drybar też wyszedł z podobnym produktem do Revlona i kupiłam by przetestować. Ma niższą temp, więc nie nagrzewa się tak mocno jak revlon - co jest dużym plusem, ale włosy nie są aż tak wygładzone jak po revlonie :)

   Usuń
  2. Moim zdaniem warto, każde urządzenie do stylizacji korzysta z wysokiej zazwyczaj nadmiernej temperatury, przez którą białko włosa (keratyna) zaczyna się ścinać w wyniku czego nasze włosy zaczynają się puszyć, następnie wykruszają się. Jeżeli lubisz od czasu do czasu zakręcić włosy, lub chciałabyś je układać. To moim zdaniem jest to urządzenie dla Ciebie Dyson Airwrap, jest całkowicie bezpieczny dla struktury włosa. Sama autorka bloga wykazuje słuszność tego stwierdzenia, jednorazowe użycie lokówki z temperatura powyżej 230 stopni powoduje iż keratyna we włosie zaczyna się topić i nic tego nie naprawi, Można jedynie zapobiegać powstającym zniszczeniom poprzez korzystanie z Dyson Airwrap

   Usuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig