miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Depilacja Laserowa po 4 latach - EFEKTY | Laser Thunder MT vs Vectus

Moje efekty po 4 latach od pierwszego zabiegu. Czy włoski odrosły? Zabiegi robiłam na: bikini brazylijskie/głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa), łydki, uda, pachy były depilowane laserem diodowym Palomar Vectus i Thunder MT [jedyne urządzenie na rynku łączące trzy technologie: laser aleksandrytowy (755nm), Nd:YAG (1064nm) oraz technologię mieszaną (755nm +1064nm)]. 
▸ POSTY O DEPILACJI ze zdjęciami: 
http://www.juliacaban.pl/search?q=vectus

Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].



▸ Thunder MT 
Thunder MT to najnowszy i najmocniejszy laser stworzony przez wiodącą na rynku globalnym firmę Quanta System. To jedyne urządzenie na rynku łączące trzy technologie: laser aleksandrytowy (755nm), Nd:YAG (1064nm) oraz technologię mieszaną (755nm +1064nm). Innowacyjny system umożliwia wybranie pojedynczej lub podwójnej emisji wiązki lasera.
Opatentowana technologia MIXED umożliwia jednoczesne użycie obu laserów, co znacznie zwiększa efektywność i bezpieczeństwo zabiegowe. Mieszana technologia osiąga doskonałą skuteczność również na włosach jasnych czy przy ciemnych fototypach.
▸ Vectus
Epilacja laserem Vectus zapewnia trwałe efekty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Zabieg prowadzi do całkowitego i stałego pozbycia się niechcianego owłosienia z wybranych okolic. Procedurę należy powtarzać od 4 do 6 razy w określonych odstępach czasu: twarz, ramiona i bikini co 4-6 tygodni, a plecy i nogi co 8-10 tygodni.
Laser Vectus posiada najwięcej pozytywnych opinii specjalistów i klientów na rynku, ponieważ jest niezwykle skuteczny. Na powodzenie zabiegu epilacji laserowej Vectus wpływa opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry.
Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca, co powoduje, że impuls wykorzystywany jest maksymalnie.
Różnice pomiędzy laserem diodowym Vectus™ a światłem IPL są ogromne. Fale świetlne lasera diodowego mają tę samą długość i niewielką rozbieżność w związku z tym działają w sposób celowany na włos, a konkretnie na jego barwnik, nie szkodzą tkankom dookoła. Skuteczność epilacji laserowej sięga aż 95%. IPL (Intense Pulsed Light) nie jest laserem, choć często jest nimi błędnie nazywane. W rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlaniu lampą xenonową, która wysyła fale o różnej długości i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę włosa, ale również przez otoczenie.

SHARE:

2 komentarze

  1. Marzy mi się taki zabieg! Jakże życie byłoby łatwiejsze... i piękniejsze.

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie to nie wiem jaki z tego morał... Niby tytuł mówi o porównaniu Because do Thunder a potem piszesz że Because jest nieporownsnir lepszy niż IPL (co jest dość oczywiste). Czy mogłabyś po prostu napisac, który daje szybszy i trealszy efekt? Because cz Thunder??

    OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig