miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

LIFE UPDATE/Q&A: Koronawirus, Praca, Trądzik, Zaostrzenie Choroby Crohna, Depresja

W dzisiejszym filmiku odpowiadam na Wasze pytanie, które zadaliście mi na instagramie (http://instagram.com/juliacabanblog)! Dajcie mi znać w komentarzach o jakiej tematyce filmiki powinnam nakręcić :)

Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].SHARE:

6 komentarzy

 1. Ja już mam dość słów kwarantanna i koronawirus. Szału dostaje jak je słyszę, zwłaszcza w jednym szyku zdania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Staram się nie oglądać wiadomości i nie nakręcać ale przez pandemie moja sytuacja zawodowa jest niepewna i przez to właśnie najbardziej się stresuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodałbym do tego tę irytującą frazę Pierwsza linia frontu. Nie ujmując nic pracy służby zdrowia, to hasło brzmiało poetycko i fanie na początku, teraz to tylko element medialnej narracji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, gdybyś nakręciła filmik o trądziku byłabym ogromnie wdzięczna ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie najgorsze są MASECZKI. To jakaś kpina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama z powodu koronawiusa przeszłam na pracę w domu I szczerze powiedziawszy nie sądziłam, ze home office tak bardzo mi się spodoba. Nie muszę marnowac czasu na dojazd do pracy, dzięki temu mam go dla siebie o wiele wiecej.

  Najwiekszą zmorą są również w moim przypadku maseczki. Mam problem z trądzikiem i maseczki niestety ale znacznie go nasilają. Nie potrafię sobie z nim poradzić.

  Na plus na pewno jest fakt, ze troche zaoszczędziłam bo nie kupowałam sobie ubrań i butów.Na wyprzedażach w tym rokou postaram się jednak coś upolowac.

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig