Nowy film w każdy piątek

Współpraca

ENG:
If you're interested in collaboration please contact me via this e-mail address: julia.strona@gmail.com.


PL:
W celu ustalenia form reklamowych proszę o kontakt ze mną na adres e-mail: julia.strona@gmail.com. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty współpracy.Współpraca z firmami


Do każdego projektu podchodzę z ogromny zaangażowaniem i wspólnie z Klientem staram się wypracować najkorzystniejsze rozwiązanie. Jestem otwarta na wszystkie propozycje, nawet te najbardziej nietypowe. Staram się tworzyć artykuły, które zaciekawią jak największą ilość czytelników. Trzy strony muszą mieć korzyść ze współpracy - czytelnik, firma i ja jako wydawca. Opisz swój pomysł na kampanię i jaki budżet chciałbyś na nią przeznaczyć, a na pewno uda nam się wspólnie stworzyć coś kreatywnego.Jak wygląda współpraca?


Wszystkie recenzje publikowane na blogu są tylko i wyłącznie moimi, szczerymi opiniami, za które biorę pełną odpowiedzialność. Mam ogromny szacunek do moich czytelników i widzów. Piszę zarówno o zaletach, jak i wadach testowanych produktów.

Do recenzji przyjmuję produkty, które:
- odpowiadają mojemu typowi cery, skóry lub włosów,
-  są dobrej jakości,

- uważam za godne przetestowania,

- pasują do tematyki mojego bloga.Współpracowałam z wieloma renomowanymi markami i sklepami. Nawiązałam współpracę z np. Philips, Remington, Foreo, LifeFactory, Douglas, Rossmann i wiele innych.
Dzięki współpracy udało mi się przygotować dla Was część postów z cyklu "co warto kupić w" :)


Dziękuję moim czytelnikom za ogromne wsparcie! Bez Was by mnie tu nie było! Jesteście moją największą motywacją!
© julia caban | Blogger Template Created by pipdig