miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Produkty, Które Kupię Ponownie i Buble! | Projekt Denko #16 SpożywczyObejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].SHARE:

8 komentarzy

 1. Lubię Cię oglądać i słychać.W filmiku mówisz po polsku więc szkoda że w Polsce nie dostanie się tych produktów a zwłaszcza witam d3 i k2. Dla kogo adresowane są te filmiki? Szkoda 😞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaminę d3 i k2 firmy Thorne - http://bit.ly/vitamind3k2 można kupić przez iherb, gdzie wysyłaja do Polski. Jak mieszkałam w Polsce to bez problemu zamawiałam sobie suplementy z tej strony :) Proszę zobacz moje starsze haule.

   Usuń
 2. Lubię Cię oglądać i słychać.W filmiku mówisz po polsku więc szkoda, że nie można tych produktów dostać w Polsce a zwłaszcza witam do kogo więc są adresowane filmiki? 🤔 bo nie dla wszystkich którzy Cię ogladają. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię Cię oglądać i słychać.W filmiku mówisz po polsku więc szkoda, że nie można tych produktów dostać w Polsce a zwłaszcza witam do kogo więc są adresowane filmiki? 🤔 bo nie dla wszystkich którzy Cię ogladają .

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Cię oglądać i słychać.W filmiku mówisz po polsku więc szkoda, że nie można tych produktów dostać w Polsce a zwłaszcza witam do kogo więc są adresowane filmiki? 🤔 bo nie dla wszystkich którzy Cię ogladają .

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię Cię oglądać i słychać.W filmiku mówisz po polsku więc szkoda ,że nie można tych produktów dostać w Polsce a zwłaszcza witamin .Do kogo więc są adresowane filmiki ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaminę d3 i k2 firmy Thorne - http://bit.ly/vitamind3k2 można kupić przez iherb, gdzie wysyłaja do Polski. Jak mieszkałam w Polsce to bez problemu zamawiałam sobie suplementy z tej strony :) Proszę zobacz moje starsze haule. Nie zmuszam nikogo do oglądania moich filmów. Wszyscy, którzy są zainteresowani mogą je oglądać. Dużo osób jest ciekawych produktów, jakie można dostać w USA. Ogląda mnie również polonia amerykańska. Są też osoby, które przyjeżdzają do USA i chcą wiedzieć co warto wypróbować. Suplementy, które używam i polecam kupują osoby na całym świecie i nie tylko z Polski przez iHerb, bo wysyłają na cały świat. Staram się kupować ze stron, które umożliwiają wysyłkę do PL :)

   Usuń
 6. Ale to chyba nie problem, by kurier dostarczył taką paczkę do Polski? :) Ja sama zamawiam wiele rzeczy z zagranicy, bo niestety u nas nie ma tych samych produktów, co na Zachodzie. Polecam otworzyć się na takie możliwości, bo tylko na tym skorzystacie :)

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig