miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

Wałki do włosów z mikrofibry do spania?! Recenzja

W tym wpisie recenzuję powyższe miękkie wałki do włosów do spania. Mają na celu stworzyć delikatne loki bez użycia ciepła i oszczędzić nam czas na układanie włosów.Wałki kupiłam na tutaj. Znalazłam je przeglądając wszystkie dostępne wałki do włosów. Skusiłam się na nie, ponieważ używam od wielu lat ręcznika z mikrofibry i pomaga mi osuszyć włosy bez niszczenia ich.

Te wałki z mikrofibry można bardzo prosto i szybko nałożyć na włosy - zajmuje to zdecydowanie mniej czasu niż nakładanie standardowych wałków. Włosy się nie puszą, szybciej schną i zachowują skręt. Pokrycie wałków można prać w pralce. Są mięciutkie, więc faktycznie jak ktoś się uprze to może w nich spać (nie są jednak zbyt wygodne!) - w zwykłych wałkach spać się po prostu nie da ;)

Wałki faktycznie stworzyły lekkie loki. Nie za każdym razem wyglądały idealnie. Trzeba co najmniej kilka razy ich użyć, by nabrać wprawy i wiedzieć jak dokładnie zakręcać na nich włosy. Moje z natury kręcone włosy nie wyglądały dobrze na czubku głowy, więc musiałam pomóc sobie prostownicą.

Ogólnie efekt był całkiem ładny. Jeśli użycie lokówki do kręcenia włosów to te wałki mogą być dobrą alternatywą. Gdyby moje włosy tak mocno nie kręciły się u nasady to używałabym ich pewnie regularnie. Poczekam aż mi włosy nieco bardziej urosną i może efekt będzie wtedy jeszcze lepszy.

Używaliście tego typu wałków? Jak się u Was sprawdziły?


Moje kanały YouTube: Julia Caban kanał YouTubeJULtube i naZDROWIE
Zapraszam na moją stronę Facebook, Instagram i Twitter

SHARE:

7 komentarzy

 1. "śmieszne" te wałki ;)podziwiam Cię, że się Tobie chce w nich chodzić chyba osobiście wolałabym lokówkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nakładam je na mokre włosy, a jako, że są z mikrofibry to dzięki nim włosy szybciej schną :) Nie używam suszarki, bo strasznie puszy moje włosy.

   Usuń
 2. Chyba skuszę się na takie wałki. Warto spróbować, nie ryzykuje się zniszczeniem włosów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda :) Mam wrażenie, że zwykłe wałki mogą bardziej zniszczyć włosy jak się poplączą ;)

   Usuń
 3. hej ;) czy wiesz może czy można stosować równocześnie wierzbowicę lub palmę razem z lekiem podwyższającym progesteron?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mieszałam różnych ziół, najlepiej byłoby poradzić się zielarza, bo weźmie pod uwagę wszystkie problemy i poradzi najlepszą kurację.

   Usuń
 4. Czasami nawijam włosy na papier toaletowy i w tym się da spać :) Próbowałaś kiedyś? A.

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig