miło Cię tutaj widzieć 👋🏻

LIFE UPDATE // Zielona Karta, Prawo Jazdy, Nowa Praca?!Obejrzyj wideo klikając poniżej:

Linki do wszystkich rzeczy tutaj: [link].SHARE:

4 komentarze

 1. Cześć Julia :) Napisałam do Ciebie wiadomość na instagramie, jednak może tutaj szybciej ją zauważysz i mi odpowiesz :)
  Chcę zrobić badania hormonów. Wiem, że LH i FSH robimy w 3-5 dniu cyklu, natomiast Testosteron, Androstendion i DHEA-S obojętnie w jakim dniu cyklu. Czyli mogę zrobić wszystkie te badania załóżmy w 3 dniu cyklu? Czy wpłynie to jakoś źle na wyniki i lepiej wybrać inny dzień, po miesiączce? Przykładowo, znalazłam informacje w internecie, że Androstendion najlepiej badać tydzień przed lub tydzień po miesiączce, wtedy wyniki wyjdą najbardziej dokładne. I teraz nie wiem dokładnie kiedy zrobić te badania. Czy mogę zrobić wszystkie jednego dnia (3-5 dz.c), czy jednak te dwa hormony oddzielnie, a trzy pozostałe w innym terminie? Łatwiej byłoby mi zrobić te badania w jednym dniu, ale jeżeli mają wyjść niedokładne to wolę nie ryzykować i zrobić w innym terminie. Bardzo proszę o odpowiedź :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Suuuper!! Bardzo gratuluje takich pozytywnych zmian w Twoim życiu <3 Ja czekam na to az zdobędę odwagę żeby zrobić prawko, bo na razie jednak coś mnie zatrzymuje...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie! Również przyłączam się do gratulacji. Aby dalej wszystko szło zgodnie z Twoimi planami. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Miło słyszeć takie informacje. Mam nadzieję, że dalej też będzie Ci się układało wszystko zgodnie z planem. Trzymam za to kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

© julia caban | Blogger Template Created by pipdig