Moje HITY, czyli polecane produktyCzęsto dostaje od Was pytania na temat aktualnie stosowanych kosmetyków, diety, suplementów i pielęgnacji, bo cały czas ją ulepszam i dostosowuję do aktualnych potrzeb oraz sezonu (nieco inne kosmetyki w lecie i w zimie). Postanowiłam, że stworzę listę ulubionych produktów (nie tylko kosmetyków!) i tym samym ułatwię Wam poszukiwania :)

Dzielę się tutaj z Wami moimi ulubionymi produktami z różnych kategorii, w tym ulubione gadżety, ubrania (niezbędniki, które są w mojej szafie od lat), kosmetyki do pielęgnacji skóry, kolorówka i suplementy.

Tę stronę będę regularnie aktualizowała, więc możecie ją dodać do zakładek i powracać.


kategorie:
pielęgnacja twarzy i ciała
kosmetyki do makijażu
pielęgnacja włosów
kobiece niezbędniki
moje ulubione suplementy
grzyby lecznicze
suplementy na trądzik
ubraniowe niezbędniki
polecane książki

Niektóre z powyższych linków są linkami afiliacyjnymi. To oznacza, że jeśli zakupicie dany produkt korzystając z podanego przeze mnie linku to dostanę z tego niewielką prowizję. Umożliwia mi to dalsze testowanie i polecanie innych dobrych produktów. Dzięki temu jestem w stanie cały czas poszerzać swoją wiedzę i regularnie dostarczać Wam nowe wpisy oraz filmy. Linkuję tylko do rzeczy, które faktycznie lubię, używam i szczerze polecam. Oczywiście nie musicie korzystać z poniższych linków i możecie zakupić dane produkty gdzie indziej, ale jeśli skorzystacie to bardzo Wam dziękuję!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Julia Caban | Blogger Template Created by pipdig